Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Advertentie: SM Studio Nederland

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Advertentie: SM Studio Nederland

    SM STUDIO NEDERLAND

    De bekende SM Studio's in Almere en Amersfoort met fraaie SM kamers.

    Welke Meesteressen en Kinkygirls zijn aanwezig?

    Check de agenda's in de links hieronder, je ziet in één overzicht wie er aanwezig zullen zijn. Klik op de naam van jouw favoriete kinky dame en je ziet gelijk de contactgegevens om je afspraak te maken.

    SM STUDIO ALMERE

    SM STUDIO AMERSFOORT




    Last edited by SM Studio; 11-05-2021, 01:36.

  • #2


    Comment


    • #3
      Recensie actie is uitgebreid



      De recensie-actie is al jaren een begrip op Citygirl.nl. Maar nu doen ook recensies mee die op Girlsreview.nl en Kinky.nl zijn geschreven! Elke maand worden er twintig gratis seksprijzen uitgereikt, die in te wisselen zijn bij House of Dreams en La Cloche bij de Dames van Plezier aldaar.

      Schrijf je een recensie over een Meesteres of Kinkygirl die ontvangt bij één van de locaties van SM Studio Nederland? Dan maak je dus ook kans! Schrijf je op alle drie de websites Citygirl.nl, Girlsreview.nl en Kinky.nl? Dan maak je je kans dus alleen maar groter.

      Check hier de actievoorwaarden.

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6

            Comment


            • #7
              Promote yourself! Krijg meer slaven samen met smdome.com



              Ben je een commerciële Meesteres of Kinkygirl en zoek je naar meer slaven en betere verdiensten? Wij kunnen je daarmee helpen! SMDome heeft ruim 15 jaar ervaring in marketing in de BDSM-wereld en heeft een bereik naar duizenden mannelijke liefhebbers van betaalde kinky-sex in Nederland en België. En dat bereik kunnen we gebruiken om jou onder de aandacht te brengen bij slaven die nog niet van je hebben gehoord en dus jouw klant kunnen worden.

              Daarom hebben we een pakket samengesteld, wat je brengt naar betere verdiensten.

              Ons marketing-pakket:
              • Vier keer per maand een nieuwsbericht met foto, gepubliceerd op smdome.com, het grootste BDSM blog van de Benelux
              • Drie keer per maand in onze e-mail nieuwsbrief, die naar ruim 15.000 man wordt gestuurd
              • Vier keer per maand een vermelding met foto op Twitter (@smdomecom, met ruim 12.500 volgers)
              • Eén keer per maand een nieuwsbericht met foto, gepubliceerd op smdome.de, ons groeiende BDSM blog in Duitsland
              • Een eigen profielpagina op KinkyDevils.nl, waar vele kwaliteits Domina’s uit binnen en buitenland op staan
              • Een goed zichtbare plek op smdome.com, aan de rechterzijde, om een eigen banner te plaatsen ter grote van 278×60


              Met de inzet van deze marketingmiddelen wordt je goed zichtbaar bij de Nederlandse en Belgische kinky-liefhebbers.
              Interesse?

              Wij bieden ons marketing-pakket aan voor een degelijke prijs, we informeren je daar graag verder over. Mail ons op info@smdome.com en we helpen je met plezier naar een grotere klanten-kring! Mail ons ook gerust als je meer vragen hebt, of als je opzoek bent naar een geschikte locatie om je SM-sessies te houden.

              Comment


              • #8

                Comment


                • #9
                  Tips om goed over te komen bij klasse dames zoals in deze advertorial te zien zijn:

                  1. zorg voor een goede persoonlijke hygiene, het is voor jou toch ook niet leuk om met een niet goed verzorgde vrouw sex te hebben of een sessie te spelen?
                  2. lekkere aftershave op, lekker gedoucht en of geschoren en tanden gepoetst
                  3. speel je graag kinky games met anaal spel zoals dildo's of fisting bij jou anaal? Zorg dan dat je goed gespoeld bent thuis, want het is voor dames echt niet leuk om anaal bezig te zijn als ze daar in dirt roeren en of ruiken, jij wilt toch ook een goede interactie in de sessie en dat ze het ook leuk hebben? Die energie geven ze jou dan ook eerder terug Meer willen weten over hoe anaal spoelen en schoon zijn? Lees eens hier https://www.citygirl.nl/node/45360
                  4. geef eens een fooi of cadeautje, het zal wonderen doen
                  5. en natuurlijk altijd beleefd en vriendelijk en haar grenzen respecteren, en bij twijfel of je iets wel of niet mag doen bij haar, gewoon eerst ff vragen



                  En lees verder wat algemene tips van andere leden via https://www.citygirl.nl/node/54544 , echt als je daar rekening mee houdt zal je zien dat je veel leukere speeltijd krijgt met de dame van jouw keuze en ook veel meer respect van haar voor jou

                  De dames zullen dan meer genieten, en jij dan automatisch ook!

                  Respect yourself and the ladies - Think positive, Be gentle, Have a good hygenic!

                  Comment


                  • #10

                    Comment


                    • #11

                      Comment


                      • #12
                        Kink.com highclass fetish en kinky filmpjes, check: https://www.kink.com/shoot/34452?affId=2000300

                        Divine Bitches van Kink.com is een label met hoogwaardige kinky pornovideo’s, nu toegankelijk via links op SMDOME. Hier alvast een verzameling banners:



                        Comment


                        • #13
                          SM Studio Utrecht nu 7 dagen per week open, ben jij een Meesteres of Kinky Lady? Mail dan nu voor meer info!



                          Welkom bij SM Studio Utrecht. Op deze locatie is een SM kamer met vergunning gerealiseerd voor verhuur/opting-in aan commerciële Meesteressen en of kinky girls. Deze SM speelkamer is gelegen in het privéhuis La Cloche aan de Amsterdamsestraatweg 287D in Utrecht.

                          Wij hebben ook SM kamers met vergunning in de regio Utrecht in Amersfoort, maar ook in Almere. Zie ook www.smstudio-amersfoort.nl en www.smstudio-almere.nl.

                          Eventuele marketing, webdesign, fotoshoot en filmshoots kunnen wij ook voor u verzorgen. Mail gerust voor meer info naar info@smstudio-nederland.nl.



                          Bent u een commerciële Meesteres/kinky girl die tegen vergoeding onderdanige mannen/slaven wil ontvangen op een legale vergunde SM locatie?

                          · Ruime SM speelkamer met vergunning, dus legaal

                          · Douchegelegenheid en schone handdoeken

                          · Discrete ontvangst en privacy voor uw gasten

                          · Gratis parkeerruimte

                          · Centraal in Nederland gelegen. Dus goed bereikbaar voor vele slaven/klanten, meer kans op goede omzet

                          · Eventuele ondersteuning in marketing om meer slaven/klanten te vinden voor uw slavenstal en/of SM afspraken

                          · (via marketingpakket op maat d.m.v. banners/advertenties op www.hookers.nl, www.smdome.com, www.kinky.nl, www.citygirl.nl, www.kinkydevils.nl, www.sexjobs.nl etc.)

                          · Eventuele ondersteuning in webdesign, foto- en filmshoots



                          De kamers kunt u als zelfstandige Meesteres, kinkygirl of erotische girl huren. Hiervoor dient u minimaal 21 jaar te zijn, in bezit te zijn van een geldig Nederlands BSN nummer en een geldig Paspoort of ID card (rijbewijs telt niet).

                          Comment


                          • #14

                            Comment


                            • #15
                              Gaat Kinkygirl Alesia jou kinky verwennen?



                              De zeer knappe Kinkygirl Alesia is 7 dagen per week voor sessies aanwezig bij SM Studio Amersfoort.

                              Het is op deze locaties waar ze sfeervolle SM kamers gebruikt om jou ultiem te laten genieten! Ze zal je kinky verwennen! Een echte Kinkygirl die met een erotische lading jou een kinky sessie geeft. Ze heeft veel vaardigheid in SM, de fijne kneepjes van het vak heeft ze opgedaan via trio sessies samen met o.a. Meesteres Michela, Meesteres Vernice en vele anderen.

                              De trio combinatie met Kinkygirl Carina is ook zeer populair. Maar naast trio sessies zijn er uiteraard zijn 1 op 1 sessies ook mogelijk.

                              Afspreken met Kinkygirl Alesia

                              Over het algemeen is Kinkygirl Alesia in Amersfoort. Dus centraal in het land. Vraag in het Engels via kinkygirlalesia@hotmail.com of per whatsapp of SMS via 06-57358437 of je bij haar mag langskomen voor een sessie. Het tarief is 200 euro per uur.

                              En neem vooral een kijkje op haar website kinkyladyalesia.nl voor alle foto’s en meer info!

                              Comment


                              • #16
                                Wil jij op sexdate? Klik op de link!



                                https://www.casualdating.com/landing...9-45f944ebebe0

                                Comment


                                • #17
                                  Misschien eens leuk te zien wat volgens vele mannen en kinky liefhebbers momenteel de beste Meesteressen en of kinkygirls zijn?

                                  *** NIEUWE TUSSENSTAND! 28 oktober **

                                  Zie hier https://www.smdome.com/favoriete-mee...sen-en-waarom/



                                  En breng ook zelf je stem uit

                                  Staat jouw favoriete Meesteres of kinkygirl er nog niet bij, meldt dan duidelijk haar werknaam, werklocatie en link naar eventuele advertentie of profielpagina van een locatie waar ze ontvangt, en mail dat naar info@smdome.com


                                  Comment


                                  • #18



                                    Comment


                                    • #19
                                      Vandaag woensdag 29 oktober Meesteres Tayra in Utrecht bij www.smstudio-utrecht.nl / www.privehuislacloche.nl



                                      Zie ook https://www.smstudio-utrecht.nl/meesteres-tayra/

                                      Comment


                                      • #20
                                        Gina Doll is in Amersfoort! 27 & 28 november!



                                        Ditmaal doorgekregen van deze beeldschone en intelligente highclass fetish lady Gina Doll, dat zij speeldagen houdt in Nederland. In één van de sfeervolle SM kamer bij SM Studio Amersfoort. De kenners hoeven we niets meer te vertellen, zij kennen de capaciteiten van deze blond lady op SM, kinky en fetishgebied al.

                                        Gina Doll moet je zien en ervaren, dan begrijp je wat voor verschillen er zijn in kwaliteiten van Meesteressen, passie, inzet, verzorging fetish kleding en algehele beleving van een SM of goed uitgevoerd fetish spel. Gina Doll weet met haar liefde voor het vak, en haar ervaring jou als slaaf binnen 5 minuten in een heerlijke flow te krijgen waardoor je, je helemaal durft te laten gaan en alleen maar meer wil ontdekken in een kinky avontuur binnen jouw en haar grenzen. En zo samen een kinky avontuur aan te gaan en te beleven.

                                        En zoals Gina Doll zelf o.a. zegt:

                                        I am a lady who loves to live her life and makes the best out of it. All facets of bizarre erotic games are very well known to me and I am open to all sorts of soft and kinky games. I will turn many SM fantasies into reality with the help of a lot of imagination coupled with lust and rigour, and of assertiveness based on progress and authority, together with the necessary empathy, particularly with beginners. I will get power over u, your body and mind taking you to the heavens of erotic pleasure but also pain and excitement,making u reach unknown levels of arousal.

                                        Nu, ben je al in vervoering geraakt? Zoek dan contact met Gina Doll, want haar speeldata en tijden zijn beperkt. Contact met Gina Doll kan in de talen Engels of Duits via een email te sturen naar missginadoll@gmail.com of een SMS op +49 1520 496 15 22.

                                        Voor meer info, check ginadoll.de & kinkydevils.nl.


                                        Comment


                                        • #21
                                          Mag jij het slaafje zijn van Carina & Alesia? samen dagelijks in Amersfoort



                                          Mag jij het slaafje zijn van deze twee bloedmooie meiden? Sensuele blondines met veel plezier in een kinky spel. Soft-SM, fetishplay en erotische dominantie is hun op het mooie lijf geschreven. Een sessie alleen met Alesia of alleen met Carina is al een heerlijkheid. Maar je onderwerpen aan dit duo is een hemelse ervaring.

                                          In de recensies van Alesia en de recensies van Carina kan je zien dat de ervaringen lovend zijn. Kinkygirl Alesia met haar lange benen en superslanke lijf, altijd gekleed in fraaie lingerie of fetishkleding combineert haar kinky games perfect met erotiek. En Carina, we noemen haar nog vaak ‘Kinkygirl’ maar ondertussen kan je gezien haar ervaring en uitstraling niet beter spreken over Meesteres Carina?

                                          Agenda en speellocaties van Carina & Alesia

                                          De sessies zijn altijd in een sfeervolle en legale SM kamer van SM Studio Nederland, waar SM meubels aanwezig zijn om jou goed te kunnen bespelen! Op alle locaties is voldoende parkeermogelijkheid en wordt je discreet ontvangen door een gastvrouw. Die zorgt ervoor dat je geen andere gasten tegen komt. De SM Studio’s zijn voorzien van douches en schone handdoeken.

                                          Afspreken met Carina & Alesia

                                          Een afspraak kan per mail of whatsapp/sms (in het Engels). Voor trio, vraag naar de mogelijkheden en tarieven!

                                          Alesia kan je bereiken via:
                                          +31 657 35 84 37 en kinkygirlalesia@hotmail.com.

                                          Meer over Kinkygirl Alesia lees je op haar website kinkyladyalesia.nl

                                          Carina kan je bereiken via:
                                          kinkygirlcarina@hotmail.com en +31 649 54 37 00.

                                          Meer over de mogelijkheden van Carina vind je op haar website meesterescarina.nl.

                                          Comment


                                          • #22

                                            Mrs Ella Narcotic zwaait de scepter in Almere! Duitse erotische Domina is bij SM Studio Nederland op 1 en 2 december



                                            Ella Narcotic is bij SM Studio Nederland in Almere! Deze slanke Duitse met volle D-Cup borsten ontvangt slaafjes en kinky-liefhebbers in een nette SM-kamer aldaar. Welke fetish heb jij? Wat voor sessie zou jij met haar willen?

                                            Het kan, als je haar via onderstaande gegevens benaderd. Een sessie is €200 per uur voor SM en €250,00 voor erotische kinky games in combinatie met SM. En volg haar ook op twitter en instagram voor regelmatige post met spannende foto’s.

                                            Comment


                                            • #23

                                              Jill D’Vil, Nederlandse prachtige Meesteres is terug!



                                              Bij SM Studio Almere komt de Nederlandse prachtig mooie Meesteres Jill D’Vil langs om SM sessies te hebben met slaafjes!

                                              We hebben haar lang moeten missen, maar nu begint ze weer met ontvangst. Het aantal dagen dat ze beschikbaar is, is nog beperkt. En we verwachtten gezien haar status dat haar agenda ook snelt vult.
                                              Lees zorgvuldig haar website om te zien wat er allemaal mogelijk is bij deze blonde Domina en neem dan nederig contact op per mail om jouw afspraak te maken!

                                              session@mistress-jill.com
                                              Twitter.com/mrsjilldvil
                                              www.mistress-jill.com


                                              Comment


                                              • #24

                                                Comment


                                                • #25
                                                  Alle SM en Kinky nieuwtjes ook direct te volgen op www.smdome.com en www.smdome.de


                                                  Comment

                                                  Working...
                                                  X