Met name ook de hokjesgeest in de zorg heeft tot veel traagheid geleid... al die overkoepelende structuren die vonden dat een ander zich niet met hĂșn terrein mochten bemoeien..bureaucratie e.d. Het feit dat het vaccineren zo traag ging, is dat de slang van een Rouwvoet geen 'concurrentie' voor de GGD's dulde..alleen maar om zelf een vette rekening naar WVS te kunnen sturen..
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Corona gevolgen
Collapse
X
-
Er was veel goede samenwerking, en het Ministerie bepaalt alles, dus een Rouwvoet had daar weinig over te zeggen. Die minister de Jonge was een ramp met te laat zaken onderzien die hij in het buitenland al kon zien gebeuren. Zwaar onderschat iedere keer de kracht van het virus en hoe je de mensen moet bereiken om duidelijk te maken hoe belangrijk een vaccin was.
Comment
-
ideale oplossing is er dus niet, jaren lang ziekenhuizen met personeel tegen miljarden kosten leeg laten staan voor iets waarvan je niet weet of het komt en zo ja wanneer en in welke vorm heeft geen nut dat heeft men dus nu goed gedaan, echter de mensen die daar via lockdowns voor moeten boeten moet je dan 100% compensatie geven als overheid, want je hebt het toch bespaard door het niet bouwen van extra ziekenhuizen met personeel wat niets te doen heeft
Comment
-
Originally posted by Buffalo Bill View PostInderdaad, meer salaris, meer opgeleid personeel en bedden capaciteit is wel gewenst, ook al staan ze dan gedeeltelijk tijden leeg, want we kunnen niet iedere keer een groep ondernemers de prijs laten betalen van een pandemie zoals deze.
Op alle vlakken zijn er mensen die harde klappen hebben gehad. De zelfstandig ondernemers niet te vergeten natuurlijk, maar ook het zorgpersoneel. Ouderen in verpleeghuizen en familie daarvan. Studenten.
Comment
-
Uiteindelijk vond de gemiddelde Nederlander het corona-beleid zo slecht nog niet als we deze enquete mogen geloven: https://www.telegraaf.nl/nieuws/1297...o-gek-nog-niet
Er zijn altijd mensen ontevreden, maar over het algemeen kan je dus wel stellen dat het kabinet het niet zo slecht heeft gedaan. Als de meerderheid er wel vrede mee heeft, ondanks alle ingrijpende zaken die mensen hebben meegemaakt de laatste 2 jaar.
Comment
-
Dat is het punt toch niet waarom het hier draait? Valt me op dat mensen op een forum snel de werkelijke duliscussie vergeten en dan in een soorr ik wil gelijk hebben met non argumenten discussie verstrikt raken. En daar heeft niemand wat aan. Dan kunnen we beter een hobby gaan zoeken in plaats van zinloos tijdverdrijf als dit. En ja ik zal ook wel vaker in die val getrapt zijn. Ff allemaal weer in de spiegel kijken?
Comment
-
Hij ziet het als Russisch grondgebied en erkent Oekraine niet, en wil de Russen die er wonen beschermen en natuurlijk een bufferzone naar het westen en geen NATO land wat tegen hem is en iets kan veroorzaken waardoor hij geen grip meer heeft op de gevolgen daarvan. En vergeet de macht m.b.t. gas niet
Comment
-
Originally posted by Willy Wonka View PostDat is het punt toch niet waarom het hier draait?
Comment
-
Originally posted by Amazing! View Postnou nee, in hun ogen voor hun eigen situatie, het had dus ook beter gemanaged kunnen worden, dat kan zelfs een kind zien
Als een grote meerderheid van de mensen in hun eigen situatie niet ontevreden is met de corona-aanpak, dan heeft het kabinet het voor hen dus goed gedaan. Je kan niet iedereen tevreden houden, maar als het kabinet een modus heeft gevonden waarbij de meerderheid er vrede mee heeft, dan kan je stellen dat het zo slecht niet was.
Comment
-
-
Comment