Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Chantal, Privehuis La Cloche, Utrecht, Amsterdamsestraatweg 287D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De agenda van Chantal is voor morgen (dinsdag) al volgeboekt! Je kan dus niet meer bellen voor een afspraak met haar.

    Maar... aanstaande vrijdag is ze er ook van 11-15 uur en is er nog wel plek. Afspreken? Bel de gastvrouw!

    Comment


    • Sorry heren, vandaag lukt me niet om te komen, ik verga van de pijn, a.s. maandag en dinsdag hoop ik er weer te zijn, afspreken kan alleen telefonisch via de gastvrouw.

      Liefs,

      Chantal😘

      Comment


      • Na lange tijd weer een afspraak met Chantal gehad. Wat een lieve meid is dat. Echt een lieve topper, zorgzaam en super aardig. Ze wil het je heel graag naar de zin maken. Niet snel afwerken en naar de volgende, nee echt een super jonge dame. En wat is ze mooi. Ik kon mijn ogen niet afhouden van haar billen. Heerlijk om naar haar te kijken. Mooie vormen en oh zo lekkere billen. Ik vond het weer grandioos om met zo'n mooie meid seks te hebben. Ik verzeker iedereen ze is fantastisch! En gewoon lekker makkelijk in het maken van contact, niet stil of verlegen maar lekker spontaan. Ze is een van mijn toppers. Als ik een trio zou doen zou ik haar en Rianne doen. Die passen zeker bij elkaar. En ik weet dat ze elkaar ook graag mogen. Ik heb al wat dames bezocht maar Chantal blijft altijd "vooraaan" in mijn herinnering. Ik vind het verschikkelijk voor haar dat ze kamp met rug klachten. En dat ze dit werk nog blijft doen vind ik een hele prestatie!
        Wees lief voor haar dat verdient ze 100%!
        Lieve Chantal bedankt voor deze onvergetelijke date! Sterke met je fysieke klachten. Tot snel dikke kus!

        Comment


        • A.s. vrijdag is Chantal bij ons in Utrecht van 11.00-15.00 uur. Afspreken vooraf is aan te raden, haar agenda vult zich vaak snel.

          Afspreken kan alleen door te bellen naar de gastvrouw.

          Comment


          • Vandaag heerlijk genoten met Chantal. Dat was weer even geleden dat ik van haar mocht genieten. Steeds kwam het niet uit of ze was volgeboekt. Dat zegt genoeg over haar kwaliteiten op de kamer.
            Eerst gebruikelijk wasritueel waarbij zij zichzelf ook uitgebreid waste. Ik koos voor 45 min en daarnaast nog zoenen erbij om het wat GFE te maken.
            We kleedden ons uit en gingen op bed liggen. Ze begon me overal te zoenen en nam snel de leiding over van mij. Condoom erom en ze toonde weer eens haar voortreffelijke pijpbeen. Echt heerlijk kan ze dat!
            Daarna kwam zij on-top en begon me lekker te berijden. Van langzaam naar steeds sneller, waarbij ze ook steeds harder ging kreunen. Daarna nam ik het over (missionaris) en kwam ik heerlijk klaar! Tot slot nog een heerlijke massage gehad. Dank je wel topper!!

            Comment


            • Zo blij dat Chantal weer af en toe werkt. Het is een schatje. Het pretpakket is aan de prijs, maar aan te bevelen. Heerlijk.dank je lieve Chantal. Tot gauw, als het je uitkomt

              Comment

              Working...
              X