Announcement
Collapse
No announcement yet.
Worden fora over prostitutie qua recensies schrijven overschat?
Collapse
X
-
Qua hoeveeld recensies zeker, maar denk dat aantal meiden wel profijt door goede recensies hebben
-
Ik heb zeker soms de keuze voor sommige meesteressen en kinkygirls op basis van recensies gemaakt. Maar veel van mijn ervaringen met bepaalde nieuwe dames gaat op basis dat zij meedoen in een trio met een andere meesteres uit het pand of de straat.
Zelf schrijf ik graag over mijn ervaringen. Uiteraard hou ik daar sommige elementen voor mijzelf. Wat een meesteres bij de een wel doet hoeft/zal ze niet bij anderen doen. Ik doe ook graag nieuwe spel ideeën op uit de recensies van anderen of uit de gesprekken met de dames.
Nieuwe dingen ontdekken samen met meesteressen en kinkygirls die al je al lange tijd kent is altijd leuk. Dat maakt het wandelen nog steeds leuk.
Leave a comment:
-
Het is wellicht niet alles bepalend maar ik denk dat van de meeste Meesteressen die ik heb bezocht in de laatste 15 jaar. ik wel eerst heb gekeken naar recensies.
Die Meesteressen kwamen dan niet op mijn radar door de recensies, maar de recensies gaven wel de doorslag om daadwerkelijk een sessie af te spreken.
En mijn favoriete Meesteres allertijden kreeg ik wel echt op mijn radar door de recensiesIk had niet eens foto's gezien, maar alleen al de omschrijvingen van haar en van de sessies maakten mij nieuwgierig.
Dus ik ben er dankbaar voor dat fora bestaan!
Leave a comment:
-
Originally posted by Allememaggies View PostNatuurlijk zwaar overschat want de meeste wandelaars kunnen heel goed opscheppen over hun prestaties en de prestaties van de DVP,s.
Leave a comment:
-
Dat klopt, gemiddeld wordt er bij een dame nog geen 1 recensie per week geschreven, bij velen veel minder terwijl ze tig klanten dan wel hebben gehad. Een recensue is dus wat gedoe in de marge.
Leave a comment:
-
Meer om de reden dat veel klanten niet lezen en nog minder schrijven
Leave a comment:
-
Natuurlijk zwaar overschat want de meeste wandelaars kunnen heel goed opscheppen over hun prestaties en de prestaties van de DVP,s.Last edited by Allememaggies; 01-02-2025, 16:22.
Leave a comment:
-
Ligt ook aan welk forum, er zijn fora waar het vooral een domme egostrijd is tussen niet al te snuggere leden
Leave a comment:
-
Ik vind fora wel een meerwaarde hebben. Zo heb ik toch 3 geweldige dames leren kennen. Het geeft vaak wel een goede indruk van wat je kunt verwachten. Veel positieve recensies zegt wel degelijk iets over de diensten van een dame.
Dat dames er niet op zitten te wachten heeft vooral te maken met de toon en het ontbreken van fatsoen en respect. Een leuke recensie kan zelfs zorgen voor nieuwe aanwas.
En bovenal vind ik het gewoon leuk om recensies te schrijven. Maar dat is eigen belang 😊
Leave a comment:
-
nou ja, per dame komen tig x meer klanten dan recensies, het heeft invloed maar ook niet heel veel of zo, omdat er vrij beperkt gerecenseerd wordt per dame en veel mannen niet van fora afweten of op eigen gevoel gaan of wat ze zien en dan nog ik bezoek ook dames met matige recensies als ik zie watvoor zeur of 50 Euro leden daar geschreven hebben die veelal niet objectief zijn of geen klik met de dame kunnen krijgen van wege die 50 Euro of negatieve te veel eisende dingen hebben waardoor ze al verkeerd binnen komen of nooit tevreden zullen zijn.
Leave a comment:
-
Fora om sekswerkes te recenseren zijn zeker niet overschat, maar wel veel leden die zichzelf overschatten.
Leave a comment:
-
het is meer in de politieke topics, soort van links tegen rechts of pro klimaat maatregelen tegen anti klimaat maatregelen
Leave a comment:
-
Zie dat zelden
qua vlamingen vervelend gedrag was op Hookers.nl ook al, hier wordt direct gewaarschuwd en gemodereerd en of geband, om de recensietopics te onthouden van teveel discussie.
Leave a comment:
-
Andere for zijn dat vooral raambezoekers met beperkt budget en ook veel Vlamingen
Leave a comment:
Leave a comment: