Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tessa, House of Dreams, Soesterweg 271, Amersfoort

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meer dan uitstekende date gehad met Tessa. Tessa is een lieve dame en weet hoe je een man tevreden naar huis kunt laten gaan. Ze is gewilg en luisterd goed maar je wensen die ze dan ook met plezier vervuld. Ze is een lekkere dame en zorgt voor een uitstekende geile date!

    Bedankt en dikke kus!

    Comment


    • Wauw ik was de eerste winnaar van de dag vandaag. Vanmiddag gelijk om 12 uur met je afgesproken en nu pas tijd om een recentie te schrijven maar ik ben er nog steeds onderste boven van. Deze dame begint voor mij ECHT een verslaving te worden. Bedankt weer voor vandaag toppertje😘

      Comment


      • Net geweldige geile pornowip met Tessa en extras gedaan, veel mogelijk en ongerend geil!

        Comment


        • Vanmiddag nog even voor een half uurtje bij Tessa geweest. En dat was uiteraard weer prima. Pretpakketje erbij (zoenen, beffen, pzc) en mijn dag kon niet meer stuk. Leuk, lief en lekker!

          Comment


          • Ja levert altijd geile aktie en sex, tenminst bij mij wel en ik heb ook wel klik met haar, ze heeft ook humor en vooral inzet tijdens de sex. Neuken en tongzoenen vol, en ook geweldige blowjob skills en ongeremdheid dus dan kom je in zo'n lekkere geile roes waarin je wil verdwjnen en je ook extra energie van krijgt

            Comment


            • Wow vandaag bij Tessa geweest, wat een bijzondere mooie dame, heerlijke borsten en pijpen kan ze echt als de beste. Enorm genoten van het half uurtje. Volgende keer ga ik zeker langer bij haar afspreken

              Comment


              • Tessa is verslavend. Ik waa vandaag passief, dus heb me, zc, heerlijk laten klaarpijpen door deze schoonheid. Zalig.

                Comment


                • Vorige week ff goed geil half uurtje met haar gehsd. Ging voldaan de deur uit.

                  Comment


                  • Alleen recensies hier aub.

                    Comment


                    • Begon niet helemaal lekker. Het was eigenlijk wel de bedoeling om 50 euro extra voor wat aanvullende diensten te betalen. Dit hoorde bij HOD vertelde ze maar ik had niet meer geld bij me dus het was dan zo nu ook wel goed. Beetje ongemakkelijk dus. Verder is Tessa een lieve vrouw en probeert ze je op je gemak te stellen maar voor mij niet een match qua woordjes die ze zegt en uiterlijk. Prima half uurtje maar niet voor herhaling vatbaar.

                      Comment


                      • wat een top sessie bij tessa gehad net zeg niet normaal... omdat ik wat fysieke beperkingen heb was ik wat nerveus maar oh jongens wat is ze lief en behulpzaam ...

                        voor het volledige GFE pakket gegaan en 1 uur. dat is echt meer dan de moeite waard. heb haar uiteindelijk wat meer gegeven omdat ze dat verdiende.

                        zelfs de tweede ronde lukte...voor het eerst!!

                        Tessa mocht je dit lezen, enorm bedankt je bent fantastisch.

                        Ik geniet hier nog even flink van na.

                        Comment


                        • Zaterdag weer een topdate met Tessa gehad. Pretpakketje legt ze netjes uit en daar heb ik ook weer gretig gebruik van gemaakt. Dankjewel lieve Tessa en tot de volgende keer!

                          Comment


                          • goede sex en zelf met geile porn energie gehad met deze Hollandse dertiger, ook wat geile extra's bij haar afgenomen, allemaal dik in orde

                            Comment


                            • Na zeer lange tijd kwam het eindelijk weer uit, een date met Tessa. Gelijk maar weer een vol uur gebruik gemaakt van haar uitstekende diensten. Man wat een weerzien met deze lieve mooie dame, maar helaas zal ik weer moeten wachten, maar dat zal het ongetwijfeld weer waard zijn! bedankt Tessa.

                              Comment



                              • Tessa is een super gezellige geile chick. Echt een sexy beest in bed en haar lichaam maakte het zelfs 100x beter. Een van mijn beste ervaringen!! Haar grote natuurlijke borsten zijn de mooiste die ik ooit heb gezien. Pffff… Meestal geef ik geen review, maar dit was echt ff nodig!

                                Ben nog steeds verwonderd!

                                Comment


                                • Weet niet waarom recensie van mij weggehaald is, maar ik vind Tessa die ik 2 keren bezocht hebt 1 van de lekkerste. Ook fijn in de omgang en geen gezeur. Het is jammer dat het allemaal heel prijzig is. Ik heb 2 keren heerlijk met haar gezoend, met haar heerlijke borsten gespeeld, 69 naturel, zij boven op en daarna in 69 gespoten.

                                  Comment


                                  • Tessa.. wat is ze heerlijk. Zalig pijpen zc, goed in de gaten houdend dat ik niet te snel klaarkom.. heerlijk geneukt in twee standjes en toen condoom eraf en die mond van haar.. oh heerlijk. Zo ben ik nog nooit klaargepijpt.. dank je lieve tessa. Tot de volgende date

                                    Comment


                                    • Tessa als je dit leest, je bent en blijft een heerlijke vrouw! Het was weer een uur vol genot in bad met jou tot volgende maand weer lekkerding!

                                      Comment


                                      • Tessa zie al langer in het vak maar haar prestaties blijven ongeëvenaard. Tessa zorgt voor een geweldige GFE ervaring met passie. Zeker de extra's als TZ en PZC zijn het dubbel en dwars waard. Wat een topper is deze dame. Tessa, ik zie je snel weer!!

                                        Comment


                                        • Afgelopen maandag kriebelde het en had ik een afspraak voor woensdags gemaakt bij een van de dames van LaCloche. Dat dit nog lukte was eigenlijk al bijzonder omdat de dame in kwestie meestal al snel "volgeboekt" is. Helaas was het geluk dit keer toch niet aan mijn zijde en zag ik dinsdags op de website al dat ze er niet zou zijn. (Tip: controleer altijd vooraf op de website of een afspraak nog doorgaat. Er kan natuurlijk altijd iets tussen komen.)

                                          Omdat ik de uurtjes voor woensdag al gereserveerd had voor een spannend uitstapje ook nog even op de website van House Of Dreams gekeken en daar trok de pagina van Tessa wederom mijn aandacht. Ik heb nog even getwijfeld of ik niet voor een van de andere favorieten zou gaan, maar mijn nieuwsgierigheid won het en gebeld om een afspraak voor de middag te maken. Dat lukte, dus ging ik onderweg met het OV naar Amersfoort.

                                          Vanaf het station was de wandeling met een lekker zonnetje geen straf. Aangekomen kon ik meteen door naar een mooie kamer met bad (bekend van veel foto's op de website) waar ik even op Tessa kon wachten.
                                          Dan is er weer die gezonde spanning, wachten op wie er binnen gaat komen. Zou het klikken?

                                          Die angst vervloog snel toen Tessa binnen kwam. Een vlotte babbel en een hele mooie dame. Eerst even kennisgemaakt, afgespoeld in het bad en daarna op het bed geklommen. Rustig aan begonnen met elkaar aftasten en de wensen (en extra's) besproken.
                                          Soms wil het door de spanning wat minder lukken, maar dit keer was daar helemaal geen sprake van en zijn we heerlijk 3 kwartier bezig geweest met een massage als toetje.

                                          Ik ga hier niet alle details prijsgeven, maar voor mij was het een erg leuke date die meer dan voldeed aan mijn verwachtingen.
                                          Tessa, dank je wel! Ik hoop snel weer langs te komen.
                                          Last edited by Relax; 1 week ago.

                                          Comment


                                          • Laatst mijn eerste date met Tessa gehad. Het was mijn eerste keer bij house of dreams en ik zat te twijfelen met welke dame ik graag op date zou willen gaan. Na het lezen van alle positieve reviews en een aantrekkelijk profiel met leuke foto’s heb ik besloten om voor Tessa te gaan.

                                            Ik had er super veel zin in, hoewel het een beetje spannend was omdat ik dit niet zo vaak doe, kon ik eigenlijk niet wachten op het moment zelf.

                                            Ik kwam binnen en werd naar de kamer gebracht waar ik even kort moest wachten op Tessa. Tessa is een hele leuke en spontane meid die weet hoe ze een man moet verwennen. Ik heb echt genoten waarbij ik heb gekozen voor het volledige pakket inclusief zoenen en pijpen, zonder condoom etc. Pijpen was erg goed en met veel passie net alsof het je vriendin is. Echter moet ik zeggen dat als ik Tessa zou tegen komen in een club of cafe zij niet direct mijn eerste keuze zou zijn omdat er wel knappere dames tussen zitten.

                                            Ik wou dat graag even vermelden voor mensen die net als ik blind een afspraak maken. Je hoeft geen Corinna kopf te verwachten maar wel een hele leuke spontane meid die haar best doet.

                                            Al met al zeer tevreden en ik zou het aanraden om Tessa te bezoeken

                                            Comment



                                            • Na een voorstel ronde voor Tessa gekozen. Ik had Tessa al een keer eerder voorbij zien lopen en haar veel belovende recensies al gelezen, dus toch maar de stoute schoenen aan getrokken en daar heb ik absoluut geen spijt van gekregen! Wat een ongelofelijk lieve en mooie vrouw is Tessa. Ik was wat zenuwachtig voor onze date maar dat gleed gelijk helemaal van me af toen ik haar zag. Tessa is mooi lief en spontaan en haar skills zijn meer dan uitstekend! Tessa bedankt voor de fijne gfe ervaring en hopelijk tot snel!

                                              Comment


                                              • Aan de hand van de vele positieve reviews toch een afspraak bij tessa gemaakt.
                                                Ik werd voorgesteld een super leuke, spontane, knappe dame en ik was al gelijk verkocht. ze weet je binnen no time op je gemak te stellen. Op de kamer even de extra opties besproken en heb het hele pakket bij haar genomen (PZC, zoenen, beffen/vingeren). Op alle vlakken levert deze dame top service. van het wassen van je jonge heer aan het begin, tot aan het einde met de massage. maakt niet uit met welk standje je haar neemt, je hebt altijd een mooi uitzicht over dat prachtige lichaam van haar. Pas op voor deze dame want ze steelt zo je hart!
                                                HoD mag echt trots zijn op deze topper en ik zal haar nog vaker bezoeken!!
                                                (ik zou het stiekem ook niet erg vinden als ze wat vaker in la cloche aanwezig zal zijn)

                                                Comment

                                                Working...