
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Blanca, House of Dreams, Amersfoort, Soesterweg 271
Collapse
X
-
Omdat ik van de week een slechte ervaring had met die Braziliaanse Letitia bij La Cloche, nog ff op de valreep met Blanca bij House of Dreams naar de kamer geweest. Lieve meid, en ook goede sex met fijn teasen etc. Ik heb mij uitstekend vermaakt met haar en de gastvrouw kwam zelfs ff aankloppen op de deur omdat onze tijd al paar minuten over tijd was, dus dat zegt genoeg
-
Ik zie al een beetje mixed recenties, hier kan ik helaas mijn eerste diep negatieve recensie aan toevoegen, ik weet niet eens waar ik moet beginnen, holy shit wat slecht.
Ik had eigenlijk een afspraak met Tessa, die stond nog een uur voor aankomst op de site als aanwezig, maar had zichzelf ziek gemeld, toen hebben drie andere dames zich voorgesteld, waarbij ik koos voor Blanca.
Als extra's tongzoenen afgesproken, daarover kan ik alvast de andere reviews beamen: Dat is het bij haar niet waard, een paar slappe kusjes waarbij ze, na een herinnering over tongzoenen, even haar tong meebewogen heeft.
De sex heeft ze even 5 minuten bovenop gezeten.. toen kreeg ik al de vraag of ik afgetrokken wou worden. Meestal geen goed teken. Toen doggystyle gedaan, toen kreeg ik na ongeveer 2-3 minuten het signaal dat ze me wou aftrekken omdat ze niet meer wou, omdat ze last van de benen had en moe was.
Ik was nogal flabbergasted. Wtf moet je zeggen in zo'n situatie? Voordat ik op op mijn woorden kwam, kreeg ik de opmerking dat we al lang bezig waren, er waren 20 minuten voorbij.. waarvan de helft besteed was aan naar de wc gaan en douchen. Ik zei dat we een uur hadden.. zegt ze "i never fuck for one hour, not with anybody" met toelichting dat douchen en dergelijke ook deel is van die tijd, en de meeste mensen al wel na vijf minuten klaar zijn. Ik wist oprecht niet wat ik moest zeggen.
Voorgesteld dat we dan even pauze houden, en dan doggystyle in 5-10 minuten dit afronden.. waarbij ze nog klaagde dat 10 minuten lang zou zijn ook. Toen heeft ze gevraagd of ze kon roken.. ja je doet maar.
Nadat dat voorbij was, wou ik eigenlijk al naar huis. Imagine that. Ik heb twee uur reistijd heen, en twee uur terug, betaald voor een uur + extras + fooi en wou na een half uur weg. Eigenlijk al eerder.
Vlak voordat ik het wou afkappen, bood ze nog een massage aan, dat heb ik maar geaccepteerd omdat ik er toch al was.
En hier komt het meest bizarre: Ze vroeg of ik een stijve kreeg voor een tweede ronde! WTTFFFF?? Ik zat oprecht te denken dat ze me zo eigenlijk zo snel mogelijk de deur uit wou hebben, en dan die vraag. Hoe kon ze nou in godsnaam denken dat hier een tweede ronde zat aan te komen? Ik kan er op recht nog steeds niet met mijn hoofd bij.
Voor de helderheid, ik ben aardig confrontatie mijdend, dus ik heb hier niet echt lopen klagen of ruzie lopen maken, want wat kan ik doen: zo sta ik alleen maar meer voor lul, dus misschien had ze oprecht niet door hoe bizar slecht dit daadwerkelijk was. Maar hoe kun je nou de dingen zeggen die ze heeft lopen zeggen, en nog steeds denken dat er meer in zat ? Ik voelde me praktisch vanaf het begin gigantisch onwelkom en voor lul gezet; Zo'n desinteresse tonen en toch vragen of ik een tweede ronde wil.. wtf ik snapte er echt niets van.
Kort daarna gedouched en weggegaan.
Ik heb nog nooit zo'n slechte review geschreven over een dame, ook al heb ik niet altijd een klik, want ik bekijk dingen altijd wel van twee kanten. Maar dit ging veel verder dan een klik hebben of niet, dit was echt bizar slecht.
Herhalingsgevaar? NEEEE. nee nee, nee!
Mijn aanraden: Kies anybody else, HOD en La cloche heeft gigantisch veel goede dames en toppers en aanraders, maar dit is er NIET een van.
Last edited by Wizard; 23-12-2023, 19:22.
Leave a comment:
-
Zaterdag Tessa geboekt en die kwam niet opdagen jammer maar toen kwam Blanca zich voorstellen mmmm
en ja echt geen verkeerde keuze jeee wat een vrouw
ik ging voor wat extra waaronder beffen daar had ik haar al voor de eerste keer ze kwam heerlijk klaar
toen lekker geneukt en op z'n hondjes heb ik haar nog 2 keer laten komen ze zij dat ze in tijden niet zo lekker klaar was gekomen
nog wat geknuffeld en gekletst was een heerlijke middag Blanca hoop je snel weer te zien je was top
pas dus op zeer gevaarlijk heren !
Blanca bedankt je was top xx p
Leave a comment:
-
Op deze mooie nazomerse warme dinsdag op de bonnefooi naar het vriendelijkste privehuis van de omgeving gegaan. Erg vriendelijk ontvangen door de gastvrouw die vrouwen verdienen ook een compliment ze zijn namelijk altijd vriendelijk echt top. Tijdens de voorstelronde stelde er 2 dames voor. Ik twijfelde nog omdat ik op de agenda ook nog andere dames zag staan die ik graag ook zou willen ontmoeten. Deze waren echter niet beschikbaar de komende uren. Uiteindelijk voor Blanca gekozen die overigens prachtig mooi zwart haar heeft en niet rood zoal op de site staat. Ik heb daar geen spijt van gekregen. Ondanks dat mijn Engels niet erg best is lukte de communicatie prima. Na de financiële afhandeling de extra's met Blanca besproken gegaan voor pzc zoenen en beffen. Toen kon het feest echt beginnen pijpen doet ze voortreffelijk waarna 69 aan de buurt was. Blanca kwam heerlijk klaar op mijn tong. Na even bijkomen kwam ze lekker op me zitten wat een geweldig uitzicht en wat een lieve dame zit er dan op me. Vervolgens lekker gezoend en in doggy het afgemaakt waarbij Blanca nog een keer kwam waardoor de score op 2-1 voor haar kwam te staan ze was er zichtbaar blij mee dat dat de eind score was. Lekker zitten uitpuffen en daarna afscheid van elkaar genomen.
Blanca je was gezellig en geweldig! Dankjewel ❤️
Leave a comment:
-
Afgelopen vrijdag langs geweest bij deze dame. Vriendelijk ontvangen en na een heerlijke pijpbeurt is ze er bovenop gaan zitten. Voelde lekker strak aan en ben ook heerlijk klaargekomen. Met een voldaan gevoel naar huis gereden!
Leave a comment:
-
Afgelopen vrijdag langs geweest bij deze dame. Vriendelijk ontvangen en na een heerlijke pijpbeurt is ze er bovenop gaan zitten. Voelde lekker strak aan en ben ook heerlijk klaargekomen. Met een voldaan gevoel naar huis gereden!
Leave a comment:
-
Weer mijn favoriete gezellige privehuis House of Dreams bezocht. Weer welkom geheten door de altijd fijne en vriendelijke gastvrouw. Dit keer gekozen voor Blanca. Had haar een keer terloops getroffen. Zag er toen zeer sexy en charmant uit in mooie sexy kleding. Bij mijn recente bezoek zag ze er weer voortreffelijk en goed verzorgd uit. Ze heeft een perfect lichaam met mooie volle borsten en heerlijke billen. Gekozen voor tongzoenen en beffen als extra. Na ons allebei gewassen te hebben kon het feest beginnen. Op mijn verzoek heeft ze het langzaam opgebouwd. Ze heeft mij heerlijk gepijpt waarna ik haar lekker mocht beffen. Standje 69 was ook een waar genot met haar. Vervolgens mocht ik in diverse standjes intiem van haar genieten. Kortom ze voldeed geheel aan mijn verwachtingen en ik heb er van genoten. Volgens mij was dat wederzijds. Zeker aan te bevelen en kom ongetwijfeld bij haar terug.
Leave a comment:
-
Guest repliedGisteren gekozen voor de spontane, vriendelijke en mooie Blanca. Blanca Is een lekkere kwebbel en weet goed wat ze wil. Gekozen voor pzc, beffen en tongzoenen. Ik ben blij dat ik ruim de tijd heb genomen, want dit was echt genieten. Verschillende standjes uitgeprobeerd, lekker gebefd. Vervolgens nam ze nog heerlijk de tijd om me deepthroat te pijpen en maakte ze het geweldig af door boven op me te gaan zitten. Een leuke, vrolijke Spaanse meid.
Leave a comment:
-
Een vluggertje (20 min) bij Blanca gehad, ze was de enige die beschikbaar was tijdens de voorstel ronde. Ze leek wel iets ouder dan op de foto's maar in bed was ze een jonge god, heerlijke meid.
Leave a comment:
-
geil half uurtje met Blanca gehad, vriendelijk en een rustige ondeugende meid, die lekker met mij aan de gang ging. En dat is Donald dan wel zijn ding, weer lekker ontstressd naar huis gereden in het zonnetje
Leave a comment:
-
Vandaag zondag ff lekker gesext met Blanca, aardige meid en ze maakte er een leuke tijd van met lekkere sex, standjes, pijpen en opgeilen etc. Ik heb het erg naar mijn zin gehad met haar
Leave a comment:
-
Afgelopen week maar is op de bonnefooi naar het gezellige House of Dreams gegaan. Een van de dames die zich voorstelde was Blanca. Een mooie spontane dame met een geile blik in haar ogen. Uitdagend genoeg om met haar mee te gaan mooi slank lichaam. Mooie borsten en een lekkere kont. Zoenen en beffen als extra genomen. Ze heeft mij heerlijk verwend en de sec heerlijk opgebouwd. Pijpen kan ze geweldig en om haar lekkere frisse poes te verwennen met mijn tong was een genot. Standje 69 was ook op en top genieten. Het geheel met een paar standjes afgemaakt. Kortom een dame om van te genieten. Zal mij zeker nog wel een keer weer verwennen
Leave a comment:
-
wel een leuke en vriendelijke meid, geen topper of zo, maar zeker ruim voldoende vond ik, spreekt ook prima Engels, en ze deed zeker haar best.
Leave a comment:
-
Ja ik was net ook bij haar in Amersfoort, aardige meid en ze had geile kouzen aan, ik heb een geil halfuurtje gehad, en lekker genoten van haar. Geile blowjob en 2 standjes. En het was er behoorlijk druk want moest 5 minuutjes wachten op een kamer die vrij kwam.
Leave a comment:
-
Een aantal weken geleden bij blaca op de kamer geweest. Ik had geen afspraak, maar blanca was een van de dames die nog vrij was. Uiteindelijk 45 minuten flink genoten in meerdere standjes.
Leave a comment:
-
Ik had geen afspraak gemaakt. Toen stelde Blanca zichzelf voor. Ik kreeg het idee dat ze er geen zin in had. Daarom had ik besloten om haar niet te doen.
Leave a comment:
-
Blanca is echt een aanrader, wat een pit heeft deze vrouw. Ik had voor een half uurtje geboekt, maar ik stond binnen 15 minuten weer buiten, kort maar krachtig.
Leave a comment:
-
Net ff lekkere wip gedaan, had kort tijd en was in de buurt van La Cloche met Blanca. Vriendelijke lieve meid en ze kan lekker pijpen en in 2 standjes geneukt. Lekker met dit najaarszonnetje weer het mannetje
- 1 like
Leave a comment:
-
Zojuist vd 2e keer bij deze leuke meid geweest in Utrecht, ff douchen en daarna weer lekkere sex met haar gehad, niks mis mee en ook aardige meid😃
Leave a comment:
-
Van de week weer eens bij Huize LC geweest waren best wel aardig wat dames aanwezig en vrij. Blanca viel mij op door haar vrolijkheid. Ze is niet heel lang, maar ondanks niet direct mij type wilde ik toch graag haar. Gekozen voor 3 kwartier na het gebruikelijke wassen enzo op bed belandt waar ze gelijk begon met tongen en spelen van mijn pik. Mocht haar ook verwennen door haar lekker te vingeren. Intiem lukte helaas niet dus verder met het handwerk afgemaakt. Prima date met Blanca gehad. Zeker een aanrader voor mannen die van goede sex zonder gezeur en wel met passie houdt.
Leave a comment:
-
Gisteren met Blanca op kamer geweest. Ik kwam eigenlijk voor Bella, maar die was eerder naar huis gedaan. Tja, tegen beter weten in dan maar voorstellen gedaan. Te weinig bloed in de hersenen, dan is nadenken moeilijk.
Ik vond ‘r hopeloos. Extra optie zoenen…. Ze positioneert zich zo dat je niets kunt, geeft een paar kleine kusjes en that’s it. Dat was 5 euro per stuk. Verschrikkelijk. De rest was even levenloos.
Nul herhalingsgevaar.
Leave a comment:
-
Figuurtje is goed en pijpen en neuken ook, ik had maar half uurtje tijd, maar prima in orde deze Blanca.
Leave a comment:
Leave a comment: