Is dit je eerste bezoek? Van harte welkom op ons forum! Lezen van het forum kan altijd door hieronder te klikken op het onderwerp dat je interessant vind. Nog leuker is het als je ook schrijft! Registreer je om zelf ook te schrijven, Registeren is binnen een minuut geregeld!
Wil je haar ook bezoeken? Dat kan nu dus nu op de Ruysdaelkade in de dagshift, ze heeft een bordje in haar raam staan waardoor je haar kamer makkelijk kan vinden. Ze ontvangt dagelijks tussen 12.00 en 20.00 uur. Afspreken kan vooraf via whatsapp in het Engels, of je kan haar respectvol benaderen natuurlijk als het vrij staat achter het raam. Gebruik onderstaande contactinfo en check de links voor meer info en foto’s!
Staat jouw favoriete Meesteres of kinkygirl er nog niet bij, meldt dan duidelijk haar werknaam, werklocatie en link naar eventuele advertentie of profielpagina van een locatie waar ze ontvangt, en mail dat naar info@smdome.com
nu tijdelijk in dagshift op Ruysdaelkade 141-2 in Amsterdam van 9.00-18.00 uur
De foto’s liegen niet, Selena is een stunning looking Kinkygirl! Dagelijks kan je met haar kinky avontuurtjes aangaan in Den Haag op Geleenstraat 45. Haar naambordje hangt voor het raam, dus makkelijk te herkennen waar ze zit. Dagelijks van ongeveer 12.00 uur in de ochtend tot 22.00 uur in de avond heeft ze zin in slaafjes! Dat kan dus hardere SM zijn, maar ook soft-SM gecombineerd met erotiek is mogelijk.
En de recensies liegen ook niet, naast de top looks bied ze ook een top service. Lees maar eens deze link.
Je kan haar whatsappen via +31 6 220 71918. Contact verloopt in het Engels!
Heb je wel eens een kinky-trio sessie ondergaan? In de macht zijn van twee prachtige Dominante Ladies, alle zintuigen die worden geprikkeld bij je. Kinkygirl Alesia en Meesteres Michela spelen regelmatig en met veel plezier samen om slaafjes zoals jij te teasen, te neuken met hun strap-ons, je te gebruiken als hun lustslaaf. Van sensueel geladen softe SM sessies tot aan hard SM of een combinatie van soft kinky spelletjes met harde SM elementen.
Beide dames zijn goed op elkaar ingespeeld en hebben een grote keur aan toys, bondagematerialen en fraaie fetishoutfits in hun SM kamers bij SM Studio Amersfoort.
Afspreken voor zinderende kinky trio’s met Alesia en Michela?
Contact gaat via whatsapp, je kan in het Engels een berichtje sturen om een sessie aan te vragen. In de agenda kan je zien wanneer ze samen aanwezig zijn in Amersfoort. Meestal zijn dan tussen 10.00 en 22.00 uur sessies mogelijk. Vertel in je whatsapp op welke datum en tijdstip je zou willen afspreken voor een trio met Kinkygirl Alesia en Meesteres Michela, voor hoe lang je een sessie wil en wat je fantasie is.
Het tarief is €200,00 per uur per dame, dus voor een trio €400,00. Geloof ons als we zeggen dat het meer dan waard is om deze twee samen te ervaren!
Een vakvrouw met passie, geef jij je over aan Lady Markazi? 13 & 14 september is ze bij SM Studio Almere!
Geef jij je over aan Lady Markazi? Een echte vakvrouw met passie voor BDSM. Geen fetish is voor haar onbekend en ze wil graag op ontdekkingstocht met nieuwe slaven in Nederland. Van zeer licht tot zeer strikt, laat haar ontdekken wat jouw triggers zijn en met gevoel verdiept ze haarzelf in jouw onderdanige geest. Lees haar eigen introductie-tekst hieronder en je leest dat zij heel goed weet wat ze doet.
Ze ontvangt bij SM Studio Nederland op 13 en 14 september in Almere. Afspreken kan via +49 151 40328917 (in Engels of Duits). Meer lezen en zien? Bezoek dan haar KinkyDevils pagina voor alle foto’s en uitgebreide info!
Lady Markazi in haar eigen woorden …
“I see you: Forget your success. Forget your career. Forget your power. Let yourself go and surrender control to me.
Femininity, sensuality and intelligence are just a few of the attributes that make that make me a femme fatale. I am mysterious, I am versatile and I am curious.
As a passionate and trained role-player, no fetish is foreign to me. From looning to hairdressing fetishes or bizarre clinic games as a woman. Doctor Markazi: I love experimentation, perversion and am always open and am always open to trying out new practices.
My sessions stand out for their cordiality and humour, but make no mistake about it.
I have a pronounced strict and sadistic streak and live it out with passion and craftsmanship. From light to very strict, let’s explore your dark abysses! Sensitively I let myself get involved with you.
Sensitively I let myself in on you. I explore you, I seduce you, I control you – until you fall for me and and I possess you completely.
Do you dare? Then contact me. You’ll be glad to hear from me.
De neukmachine en of Venus 2000 milkingmachine in aktie zien actie in Amersfoort? – Kinkygirl Alesia, Kinkygirl Carina & Meesteres Michela nu weer aanwezig!
Kinkygirl Alesia deelde op haar Twitter een video, waarin zij samen met Meesteres Michela haar neukmachine in actie showt! En ook Kinkygirl Carina gebruikt deze regelmatig. Een bijzondere ervaring waarbij je anaal genomen wordt door dit apparaat terwijl de sexy kinky ladies hun handen vrij hebben om jou te te pijnigen, te teasen, te pleasen terwijl ze het tempo nog even omhoog zetten van de neukmachine.
Wil jij dat ook meemaken? Vraag er naar als je een sessie boekt. Je kan natuurlijk 1op1 een sessie afspreken met Kinkygirl Alesia, Kinkygirl Carina of Meesteres Michela. Maar trio-combinaties zijn ook zeker mogelijk. In de agenda van SM Studio Amersfoort zie je wanneer ze aanwezig zijn. De contactgegevens van deze dames staan onder de video.
Meesteres Selena ontvangt tijdelijk van 09.30-18.00 uur elke dag in Amsterdam aan de Ruysdaelkade. Deze prachtige Kinky Lady is bekend geworden in Antwerpen en heeft nu al een tijd Den Haag als ontvangst locatie. En nu dus ook in Amsterdam!
Afspreken? Dat kan via +31 622071918 (SMS/Whatsapp only, in het Engels). Check haar kinky-advertentie voor meer foto’s en info.
Mag jij het slaafje zijn van deze twee bloedmooie meiden? Sensuele blondines met veel plezier in een kinky spel. Soft-SM, fetishplay en erotische dominantie is hun op het mooie lijf geschreven. Een sessie alleen met Alesia of alleen met Carina is al een heerlijkheid. Maar je onderwerpen aan dit duo is een hemelse ervaring.
In de recensies van Alesia en de recensies van Carina kan je zien dat de ervaringen lovend zijn. Kinkygirl Alesia met haar lange benen en superslanke lijf, altijd gekleed in fraaie lingerie of fetishkleding combineert haar kinky games perfect met erotiek. En Carina, we noemen haar nog vaak ‘Kinkygirl’ maar ondertussen kan je gezien haar ervaring en uitstraling niet beter spreken over Meesteres Carina?
Agenda en speellocaties van Carina & Alesia
De sessies zijn altijd in een sfeervolle en legale SM kamer van SM Studio Nederland, waar SM meubels aanwezig zijn om jou goed te kunnen bespelen! Op alle locaties is voldoende parkeermogelijkheid en wordt je discreet ontvangen door een gastvrouw. Die zorgt ervoor dat je geen andere gasten tegen komt. De SM Studio’s zijn voorzien van douches en schone handdoeken.
Afspreken met Carina & Alesia
Een afspraak kan per mail of whatsapp/sms (in het Engels). Voor trio, vraag naar de mogelijkheden en tarieven!
Bizarrlady Selena voortaan op de dagshift op de Ruysdaelkade in Amsterdam - nieuw telefoonnummer: 06-22071918
NU WEER AANWEZIG!
Op de dag en in de avond (tot max 22 uur) op Geleenstraat 45-4 in Den Haag Nederland, bekend van Antwerpen voorheen Schippersstraat 25-3
Je kan haar een whatsapp sturen via haar NIEUWE telefoonnummer +31 6-22071918 of mailen op selenaseli22@yahoo.com. Contact verloopt in het Engels!
De foto’s liegen niet, Selena is een stunning looking Kinkygirl! Dagelijks kan je met haar kinky avontuurtjes aangaan in Den Haag. In het gemoedelijke redlightdisctrict aldaar heeft ze een kamer aan de Geleenstraat 86,Haar naambordje hangt op haar raam, dus makkelijk te herkennen waar ze zit. Dagelijks van ongeveer 12.00 uur in de middag tot soms in de avond 22.00 uur in de avond heeft ze zin in slaafjes! Dat kan dus hardere SM zijn, maar ook soft-SM gecombineerd met erotiek is mogelijk.
En de recensies liegen ook niet, naast de top looks biedt ze ook een top service.
Comment