Deze bloedmooie stunning kinkygirl is back, en ik heb een fantastische energieke sessie met haar kunnen spelen. Ze groeit steeds meer in haar kunde en spel van kinkygirl tot harde Meesteres. Ik geef altijd duidelijk mijn do's en don'ts en daar weet ze dan ragfijn een fantastische sessie mee te spelen. Ik raakte zelfs dit keer in trance bij haar en dat zijn er nog niet veel gelukt. Zowel qua flow erotisch maar ook heb ik subspace mogen ervaren. Ik ben nu totaal om en zie haar voor mij nu als 1 van mijn favoriete SM dames van dit moment!
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Kinkygirl Carina, SM Studio Nederland, Amersfoort
Collapse
X
-
https://www.smdome.com/favoriete-mee...sen-en-waarom/ mooue 2e plek in nieuwe tussenstand beste Mrs., kinkygirl voor Carina😊
Comment
-
Wederom was ik voor mijn werk in de omgeving van Amersfoort en dan kan ik het niet laten om mij te onderwerpen aan een kinky sessie aan de Soesterweg.
De entree blijf ik hier erg prettig vinden. Het is discreet en de gastvrouw deed zoals altijd weer vriendelijk open. Wat ik als fijn ervaar is dat als je naar de eerste verdieping gaat je afgeschermd kan wachten tot de meesteres je wenkt om te komen. Het is heel gewoon hier, maar daardoor des te bijzonder.
Aangekomen op de zolder waar Carina er prachtig uit zag. Ik moest mij uitkleden om vervolgens naakt geteased te worden. Ze fluisterde in mijn oor wat ze dat uur allemaal van plan was. Dat in combinatie met haar heerlijke lichaam en vooral lichaamsgeur doet je extra verlangen naar wat er allemaal komen gaat.
Ze is een topper in edging, meerdere keren tot het randje gegaan om niet klaar te komen. De opbouw van electro en sounding met vleugjes poppers tussendoor laat je verlangen naar meer. Ze brengt mij in ieder geval dan in een compleet andere wereld. Bij anaal voelde ik mij tijdens de sessie niet comfortabel en daar houdt ze dan zonder pardon rekening mee zonder een wanklank. Ze respecteert grenzen op een prettige manier. Tussendoor wordt er op momenten gelachen om binnen een fractie van een seconde om te slaan naar de strenge meesteres. Dat voelt ze goed aan.
Het einde was echt een happy end waarbij de gouden regen uit haat kletterde op mijn gezicht en huid, wat in een explosief orgasme resulteerde.
Rustig opgestaan, gedoucht en na de financiële plichtpleging met een meer dan tevreden gevoel weer naar buiten gegaan.
Comment
-
Lekker deze zondag toen de zon uitbleef gekeken wie er bij www.privehuishod.nl aanwezig waren, Lola voor geweldige sex vandaag een vrije dag maar Kinkygirl Carina wat een ware beauty is, wel. Ook al ben ik geen DM guy weet ze mij soft erotisch met de nodige afstand wel gek te maken met een visueel en teasing spel met oa mijn tepels in de hoofdrol en mindplay, bodywhoreshipping en masturbatie.
Ze zag er weer oogverblindend uit, en haar body is ook a true heaven!😃
Comment
-
Dit is toch 1 van de betere kinky girls qua spel in combi met haar prachtige looks en fetish kleding. Heb nu intens gespeeld en raakte zelfs ff in een subspace. Carina had mij compleet in haar macht en flow en dat is dan een gevoel wat niet te beschrijven is maar het is amazing! Anaal kreeg ik zelfs onverwacht een intens orgasme bij haar toen ze me fistte, WAUW🙃
Comment
-
https://www.smdome.com/favoriete-mee...sen-en-waarom/ mooue 2e plek in nieuwe tussenstand beste Mrs., kinkygirl voor Carina😊
Comment
-
Vandaag weer eens nar de bloedmooie Carina geweest voor zeer soft erotisch teasing game omdat ik geen smmer ben of hoe je dat ook noemt😅
Vanwege haar toplooks en superbody heb ik destijds geinformeerd bij haar voor de soft mogelijkheden en sindsdien bezoek ik haar een paar x per jaar voor dit en dat bevalt mij super. Alles blijft in een bijzondere spanning en flow waarbij Carina speels en sensueel mij gek maakt met haar body en teasingskills en ook gefluister met wat mindplay games. Ze heeft van mij de vrijheid om zachtjes soms een grens op te zoeken en daarbij heeft ze al bijvoorbeekd mijn tepels een nieuwe ervaring laten ondergaan en de grens van prikkeling en lichte pijn opgerekt, zeer opwindend!
Ook met masturbatie opdrachtjes en haar body te vereren en haar hoge laklaarzen. Nu had ze een verrassing in het eindspel toen Alesia voor het laatste kwartier binnen kwam om mij samen gek te maken en tot een explosie van genot te laten komen, en dat werd het met 2 van die geile bloedmooie kinky ladies😃 dit smaakt naar meer....
Comment
-
nou aangespoord door de nieuwe recensie aktie van Mrs Michela, Carina en Alesia (zie https://www.smdome.com/41602-2/) zal ik nu de moeite doen om iets langer te schrijven, want Carina is het waard.
Teneerst haar fraaie uiterlijk, prachtige fetishkleding en diverse hoge laklaarzen maken haar al een kinky plaatje in optima forma. Op dat moment dat je haar zo ontmoet wordt je al bijna verlegen. Goddelijke superslanke licht atletische maar zeer sexy vrouwelijke lichaam is een verrukking om te zien. Mijn inziens qua looks, uitstraling en kleding 1 van de best uitziende kinky ladie in Nederland en dan noem ik verder in dat rijtje bijvoorbeeld Lady M en Stella uit Den Haag, Alesia in Amersfoort ook, althans naar mijn bescheiden mening en smaak dan, maar ik vind van mij zelf toch dat ik een goede smaak heb, al valt daar natuurlijk altijd over te twisten.
De sessie begon na mijn douchepartij met het vast zetten van mij aan het Andreaskruis waar ze mij even blinddoekte en mij zo in vervoering en de flow ging brengen voor de sessie. De muziek mysterieus vulde de kamer en haar zachte stem en aanrakingen brachten mij al de nodige opwinding. Ja ik wilde verdrinken in deze setting en kinky sfeer met deze prachtige kinky jongedame
En zo was het feest begonnen, mijn tepels, werden zachtjes en ook wat harder getest. Ik vermoedde haar vingers afwisslende met haar nagels, mond en zo'n prik pinwheel. En later ook tepelklemmen. Olie over mijn lul die ze tikjes gaf en afwisselende masseerde en die werd keihard. De blinddoek ging af en daar keek ze me diep in de ogen aan, ik was verkocht. Het spel ging verder met aanrakingen, teasing, lichte spanking maar ook harder aan de tepelklemmen trekkend terwijl ik de opdracht kreeg mijn pik kei hard te maken. Want ze had daarvoor wat in gedachten en al snel zag en voelde ik later wat toen ze met een glimlach een kaars aanstak. De rest kan zich raden, de druppels kaarsvet liets ze vakkundig op mijn slavenpik vallen terwijl ze mij aankeek en duidelijk genoot van haar macht en schouwspel. Ik vond het opwindend, de pijn werd verdrongen door geilheid en merkte dat ik meer kon hebben en moedigde haar zelfs even aan toen ik hees zie, more, please more....
Ik werd los gemaak van het kruis en mocht op het SM bed gaan liggen waar ze verder met mij ging, ik moest haar strap on die ze om had gedaan vakkundig en met gevoel en afwisseling pijpen, mijn tong laten zien, en hem ook deepthroat pijpen en ze sloeg die pik ook op mijn open mond en tong.... I want too fuck u with it slut, zei ze resoluut en ik moet mijzelf omdraaien in doggie zodat ze me doggie style kon neuken en later zelfs stevig door kan palen. Ik was als was in haar handen en wilde alleen maar mee, ik was haar slut nu!
En zij wist het! ze vroeg subtiel nog tussendoor of ik nog bepaalde wensen had of meer wilde waarop ik aangaf dat ik het zo geil vond en ik mij goed voelde of ik wat langer kon blijven en of er een kinky lady voor 15 min bij kon komen, nu dat kon beide, dus zo werd het een moment dat ik moest pakken. Ze apte even en we gingen verder met de sessie.
Ze prepareerde de luxe grote lederen sling, dus ik wist wat het vervolg zou worden. Ik moest er in gaan liggen werd weer geblindoekt, de muziek werd wat harder gezet, ik moest poppers nemen en voelde haar nagels op mij tepels terwijl ze in mijn oor fluisterde dat het tijd werd voor meer en meer aktie en intens sletgebruik. Ik moest veel poppers nemen en voelde haar nagels harder in mijn tepels gaan en opeens vanuit het niets voelde ik wat tegen mijn kontgaatje en voordat ik het wist gleed het naar binnen, de blinddoek werd door Carina van mijn hoofd getrokken en keek recht in het gezicht van Alesia die topless met haar grote borsten voor me, mij geil aankeek terwijl ze met een voorbinddildo mij neukte en Carina verder ging met mijn tepels en mij aanmoedigde om mijn pik af te trekken, wat een sensatie!
Carina werd enthousiaster en pakte de kaars er weer bij en al snel liet ze tijdens het neuken van mij door Alesia druppels heet kaarsvet op mijn tepels vallen, de de kinky ladies hadden duidelijk plezier en kregen alleen maar meer energie. Het neuken stopte, ik moest vd sling af en liggend op bed moest ik de hoge rode laklaarzen van Alesia likken en haar hakken pijpen terwijl Carina mij begon te fisten, man man man, even later ging Alesia weer weg, en werd de sessie tussen mij en Carina in de finale afgemaakt verder met een goede geile intense fist terwijl ik als een gek mij zelf aftrok en later ontplofte. Terwijl Carina met 1 hand wat sperma van mij voor mijn mond hield, lick it slut!Nou ff napraatje en na douche weer naar huis en ik was zo geil dat ik eigenlijk alweer wilde haha
Comment
-
https://www.smdome.com/favoriete-mee...sen-en-waarom/ nieuwe tussenstand beste Mrs en kinkygirls,
Carina nu nog mooi 2e plek
Comment
Comment