Is dit je eerste bezoek? Van harte welkom op ons forum! Lezen van het forum kan altijd door hieronder te klikken op het onderwerp dat je interessant vind. Nog leuker is het als je ook schrijft! Registreer je om zelf ook te schrijven, Registeren is binnen een minuut geregeld!
Banner mainpage
Collapse
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Hoe verhullen jullie de (parfum) geur van een prostituee?
Thuis eerst naar de WC en daarna je handen wassen en gelijk effe met zeep je gezicht. ("Zo, dat frist op"). Daarna boven even omkleden en douchen. ("Zo, dat frist op")
Als ik uit haar mond en tussen haar benen maar geen nare luchtjes ruik , de parfumlucht vind ik niet storen. Als het een lekkere parfum is vraag ik altijd bij het afscheid of ze een beetje op mijn handen wil sprayen dan kan ik onderweg en thuis nog een beetje nagenieten. Maar ik heb makkelijk praten want ben vrijgezel en als de buren wat ruiken zeg ik dat ik in een parfumeriewinkel ben geweest.
niemand thuis hoef niets te verhullen en nooit het idee gehad dat een parfum van een vrouw bij mij te ruiken was, ik vind de meeste dames v plezier ook niet echt bedwelmd met zware geuren gelukkig
Even vragen om te kunnen wassen/douchen na afloop van het afspraakje. Of als die optie er niet echt is, wat deo in je auto (of in je jas of tas ofzo) en voor je thuis komt nog een beetje onder de oksel doen. Ik maak ook heel weinig mee dat een dame zoveel parfum heeft, dat ik het met mn deo niet kan 'overrulen'
Ik heb toch wel de ervaring dat de meeste dames in privéhuizen parfum dragen die je ook met douchen na afloop maar moeilijk van je lijf krijgt. En het blijft ook in je kleren hangen. Daarom ga ik alleen op pad als mijn vrouw op kantoor is en ik thuis ben. Dan kan ik thuis douchen voordat zij thuiskomt. En als ik zelf op kantoor ben en zij thuis (want we werken bij hetzelfde bedrijf) dan knijp ik er wel eens een paar uur tussenuit en kan dan op kantoor douchen en schone kleren aantrekken.
Soms vraag ik ook wel eens bij het maken van een afspraak of ze geen parfum op willen doen maar in de praktijk is dat dan hooguit iets minder dan anders. Ben er geen fan van want het smaakt ook bitter.
Ben zelf vrijgezel(lig) , heb dus makkelijk praten. Krijg vaak wel te horen dat ik zelf een lekker luchtje op heb. Caractėre van Daniel Hechter en niet duur en te koop bij Kruidvat. Maak zelden mee dat de dame een storend luchtje op heeft. Donkerharige dames hebben meestal een iets zwaarder luchtje op dan blondines. Echter bij raamdames en in privéhuizen heb ik daar zelden last van , ze houden daar denk ik zelf al rekening mee dat een man daar problemen mee kan krijgen.
Ik heb het zelf wel eens meegemaakt. Niet eens dat het super zware parfum was ofzo, maar als je een uur lang seks hebt met een dame die lekker ruikt dan kan het natuurlijk prima dat die geur ook op jouw lichaam te ruiken is. Misschien niet super heftig, maar kan me best voorstellen dat een partner het ruikt als je een uur later naast elkaar in bed ligt.
Comment