Announcement
Collapse
No announcement yet.
Algemeen, TS & Shemales, Nederland
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Zijn er nog toppers qua aktie en goed geschapen en goodlooking vrouwelijke kinky she males in Den Haag gespot?
-
de goede zien te vinden via recensies, ongeacht waar ze werkt
- 1 like
Leave a comment:
-
Originally posted by icarus View PostAls je nog nooit een afspraak gehad hebt met een trans/shemale maar je zou het wel eens willen proberen, wat is dan eerder aan te raden? Een prive bezoek of een raam shemale?
Leave a comment:
-
ja want foto's kloppen vaak niet, pikmaat ook niet wat ik begrijp en ook of ze onder de drugs met name coke zitten...
- 1 like
Leave a comment:
-
Originally posted by icarus View PostAls je nog nooit een afspraak gehad hebt met een trans/shemale maar je zou het wel eens willen proberen, wat is dan eerder aan te raden? Een prive bezoek of een raam shemale?
Voordeel van raam-ontvangst is dat je nog even kan kijken of ze wel aantrekkelijk is voor je, voordat je kiest of je naar binnen gaat. Bij prive-bezoek sta je gelijk binnen en is het toch ongemakkelijker als blijkt dat je toch niet wil.
Veel succes, ben benieuwd voor wie je kiest.
- 1 like
Leave a comment:
-
Inderdaad laatste tijd opvallend veel shemales op Kinky in mijn regio (kop NH).
Voorheen moest ik naar de grote steden toe voor dates.
Maar in dit licht voel ik me ook weer een beetje schuldig...
Leave a comment:
-
Georganiseerde criminaliteit dus, en dat in heel gewone woonwijken in heel Nederland. Stam: ,,Dit huis, waar Roxina zit, is typisch voor deze vorm van prostitutie. Ze werken vanuit een normaal woonhuis, meestal een sociale huurwoning of een flatje, in een gewone straat. Vaak zie je dat de bewoner van het huis ook een kwetsbaar iemand is. Iemand die financieel of psychisch in de problemen zit en dus een makkelijke prooi is voor criminelen. Die geven je geld, of dwingen je dan om je huis ter beschikking te stellen. Voorheen zetten ze een wietplantage op je zolder, nu een prostituee in je slaapkamer.”
© Mark Reijntjens
Volgens de hoofdbewoner van het huis is daar allemaal niks van waar. Hij stapt tijdens de politiecontrole zijn woonkamer binnen, merkwaardig genoeg via het raam aan de achterkant, en lijkt hoogst verbaasd. Prostitutie? In zijn huis? Welnee! Roxina is een vriendin die hij ooit via een date heeft leren kennen. En ze belde of ze een paar daagjes mocht komen logeren. De man lijkt verontwaardigd dat de politie zomaar, zonder reden, zijn huis is binnengevallen en kondigt aan dat hij zijn advocaat gaat bellen.
Een uur later zit Roxina op het politiebureau. Ze is niet gearresteerd, maar haar telefoon wordt in beslag genomen en daarvoor eist ze een officiële verklaring, op papier. Terwijl ze daarop wacht vraag ik haar naar de tattoo op haar sleutelbeen. Daar staat, in sierlijke blauwe letters: Family is Everything. Spreekt daaruit een verlangen naar een ander leven, in een andere wereld?
Alleen
Ze begint te huilen. Papa is dood, zegt ze. Snikkend: ,,En mama ook. Zij was de enige die me accepteerde zoals ik ben. De enige die gewoon van me hield, altijd.” Roxina heeft ook nog een zus, maar die wil haar niet meer zien: ,,Ze accepteert niet dat ik in transitie ben. Ze wil me niet meer kennen. Dus ik ben alleen op de wereld.”
Heeft ze vrienden? Ze knikt, haar blik strak op de grond gericht. Ja, vrienden heeft ze wel, die helpen haar met onderdak. Ze leeft van het geld dat ze verdient met OnlyFans, en soms een seksafspraak. En ze probeert ook te sparen voor haar definitieve operatie. Roxina is al vier jaar bezig met haar transitie, maar de laatste stap is duur, en er zijn lange wachtlijsten.
Hoe lang het gaat duren voor ze dat geld bij elkaar heeft? Daarop slaat ze dicht. Ze heeft geen zin meer om te praten, ze heeft alles al aan de politie verteld. En nu wil ze naar de MediaMarkt, want ze moet een nieuwe telefoon. Zonder telefoon geen werk, en zonder werk geen leven.
Een week later is Elsa via Kinky.nl beschikbaar in Heerlen, onder hetzelfde telefoonnummer als voorheen.
* Dit verhaal is gemaakt in samenwerking met Lost in Europe, een internationaal collectief van onderzoeksjournalisten. De echte naam van politiemannen Edwin en Marcel is bij de redactie bekend, evenals de namen van de sekswerkers.
Leave a comment:
-
https://www.ad.nl/binnenland/shemale...tuee~a7530dd8/
© Mark Reijntjens
Shemales uitgebuit in Nederlandse woonwijken: ‘Vroeger had je op zolder wiet, nu een prostituee’
Hun namen klinken vaak exotisch. Op sekswebsites tonen ze uitdagend hun ronde billen, hun ontblote borsten. En hun penis. Prostitutie door Latijns Amerikaanse transgenders - en daarmee mensenhandel - neemt de laatste jaren explosief toe. Verslaggever Angelique Kunst liep mee met rechercheurs.
Het straatje in Arnhem ziet er deze middag uit als zoveel straatjes in Nederland. Nette rijtjeshuizen, kleurige hangplanten, vrolijke metalen vlinders aan de voorgevel. Het huis waar Edwin* aanbelt wijkt af: het onkruid tiert welig tussen de tegels, tegen de voorgevel leunt een verrotte tuinbank. Als de voordeur opent ziet hij een mooi opgemaakte latina in een kort jurkje. ,,Elsa?” vraagt hij. Ze knikt enthousiast en haar hand graait meteen naar zijn kruis. Maar ze bevriest als Edwin haar arm wegduwt. ,,I am police.”
De mannen van het Prostitutie Controle Team van de politie Oost-Nederland hebben ’s morgens heel gericht gezocht. Achter hun bureau scannen ze geroutineerd sekssites als Kinky.nl en Sexjobs.nl om te zien welke zogeheten ‘shemales’ van Zuid-Amerikaanse afkomst zich vandaag in Arnhem aanbieden. De advertenties zien er toegankelijk uit: de foto’s zijn verleidelijk, achter elke foto hangt een waslijst aan seksmogelijkheden die de vrouw in kwestie aanbiedt. Het enige wat je nog hoeft te doen is het bijgevoegde 06-nummer te appen.
En dat doen deze politiemannen dan ook. ‘Ben je beschikbaar? Kan je om drie uur?’ De eerste appjes zijn makkelijk. Maar dan gaat ineens de telefoon: de prostituee in kwestie doet een video-oproep. Edwin trekt een sprintje naar het trappenhuis: ,,Dit doen ze vaker, dan willen ze zeker weten dat ze geen politie aan de telefoon hebben. Dus ik moet zorgen dat ik in een neutrale omgeving sta.” Het werkt: Elsa* wil hem wel ontvangen.
Shemale
De bijzondere opsporingsmethode heeft een goede reden, want deze betreft een doelgroep die politie en justitie zorgen baart. Shemales zijn met mannelijke geslachtsorganen geboren, maar voelen zich in dat lichaam niet thuis. Ze transformeren via hormoonbehandelingen, siliconeninjecties en/of operaties hun mannenlichaam naar een vrouwenlichaam.
In Zuid-Amerikaanse landen wordt dat nauwelijks geaccepteerd: nergens ter wereld worden zoveel transgenders vermoord als daar, nergens zijn er meer geweldsincidenten. In Brazilië werden in een jaar tijd honderd transgenders en genderdiversen vermoord. Het land is daarmee de trieste aanvoerder van een rijtje, met als volgers Mexico, Colombia en Ecuador, bij elkaar ook goed voor bijna honderd moorden.
Werk vinden is nauwelijks mogelijk, door familie worden ze vaak verstoten
Acceptatie
Vanuit dat perspectief lijkt Europa het Walhalla. Hier is het veilig, hier is de acceptatie groter. In Europa kun je wél jezelf zijn. Maar de reis is duur, Zuid-Amerikanen krijgen hier niet makkelijk een verblijfsvergunning en als je alleen Spaans spreekt zijn de mogelijkheden beperkt. Dat maakt deze transgenders kwetsbaar, en makkelijke slachtoffers voor criminele bendes. Die halen hen met mooie beloftes naar Europa en dwingen hen vervolgens tot prostitutie
De vraag naar shemale prostituees groeide de laatste jaren explosief. Tijdens hun transitie naar een vrouwenlichaam krijgen ze door hormoontherapie en/of siliconen meestal grote borsten, ronde heupen en stevige billen, waardoor ze er heel vrouwelijk uitzien. Maar ze hebben ook nog steeds een penis. Die combinatie is vooral in trek bij twee typen klanten: mannen die op zoek zijn naar seksuele avonturen. En mannen die moeite hebben met hun homoseksuele gevoelens, mogelijk vanwege hun religie. Met een shemale kunnen zij doen alsof ze seks hebben met een vrouw, terwijl ze wel homoseksuele handelingen uitvoeren
Mensenhandel
Mensenhandelexpert Johan Stam van de politie Oost-Nederland ziet sinds ongeveer 2020 een snel groeiend aanbod van Zuid-Amerikaanse prostituees, onder hen opvallend veel transgenders. Hij laat het dashboard zien waarop de politie de actuele advertenties bijhoudt: ,,Kijk, op een totaal van 5500 seksadvertenties vandaag op diverse websites, zie je zo’n tweeduizend Zuid-Amerikaanse sekswerkers, dat is bijna de helft. Van hen zijn er 375 trans of shemale
Wat opvalt aan de advertenties: de shemales zitten nooit lang op dezelfde plek. Sieglinda* bijvoorbeeld, 24 jaar, zat in een maand tijd achtereenvolgens in Arnhem, Dordrecht en Groningen. Brina* van 25 verkaste van Eindhoven naar Utrecht naar Arnhem. Cosima* van 25 ging van Oudenbosch naar Deventer en verdween vervolgens van de radar
En ook Elsa, die deze dinsdagmiddag door Edwin wordt betrapt, blijkt al een aardige geschiedenis in Nederland te hebben. Volgens de politiesystemen is ze al eerder opgedoken bij prostitutiecontroles in Enschede en in Geldrop. Daar rees ook al het vermoeden dat ze slachtoffer is van mensenhandel, en dat ze wordt uitgebuit door een grotere organisatie
Elsa, die volgens haar papieren eigenlijk Roxina* heet en in Colombia bij haar geboorte een mannennaam ontving, houdt bij iedere controle hardnekkig vol dat ze dit geheel vrijwillig doet. Zittend op het bed in de slaapkamer vertelt ze in gebrekkig Engels dat ze gewoon een toeristisch tripje door Europa maakt. ,,Ik woon in Hasselt, in België. En ik ben op vakantie geweest, naar Oostenrijk en Duitsland. En nu ben ik in Nederland op bezoek bij een vriend”, zegt ze. Die vriend is de hoofdbewoner van het huis, en ook zijn naam komt voor in de politiesystemen, steeds in verband met de opiumwet. Hij blijkt drugsverslaafd. En waar Roxina hem ooit heeft ontmoet weet ze niet meer
Terwijl ze praat klemt Roxina een Gucci-tasje stevig tegen haar borst. Het luxe merk detoneert in dit huis, waar alles armoede uitstraalt. De keuken is viezig, in de woonkamer staat een oude bank en een wasrekje met kleding. Boven het bed in Roxina’s ‘werkkamer’ komt uit het plafond een kale electriciteitsdraad met een kroonsteentje. Het ontbreken van gordijnen voor het raam is opgelost met een gammel kamerscherm
Carrousel
Politieman Marcel*, die het verhoor doet, vraagt verder. Waarom maakte ze via Kinky.nl een seksafspraak als ze hier alleen maar op bezoek is? Roxina staart naar de grond en haalt haar schouders op. ,,Dat doe ik heel soms. Niet vaak, ik verdien mijn geld meestal met OnlyFans (een betaald social media platform, red.). En soms dit.” Volgens haar weet de vriend niet dat ze zijn slaapkamer hiervoor gebruikt: ,,Ik doe het alleen als hij weg is.” Nee, ze hoeft hem geen huur te betalen. En nee, ze hoeft haar verdiensten niet af te dragen. Ze graait in een weekendtas met kleding en tovert wat bankbiljetten tevoorschijn. ,,Dit is van mij. Ik betaal zelf mijn eten
Volgens Stam is Roxina precies het type waar hij zich als expert mensenhandel zorgen over maakt. ,,Ze zegt niks, ze beweert dat ze alles vrijwillig doet en dat ze al haar verdiensten zelf mag houden. Wij twijfelen daar aan. Maar je kunt het niet uitsluiten. Want het is triest genoeg, maar hun leven hier in de prostitutie is vaak toch nog stukken beter dan thuis in Zuid-Amerika. Je ziet ook vaak dat ze hun familie onderhouden van het geld dat ze hier verdienen en daarmee verdienen ze toch een vorm van respect in hun thuisland. Dus ze willen niet terug
Dan nog kan er sprake zijn van uitbuiting. De advertenties op de sekswebsites spreken wat dat betreft boekdelen. De shemales zijn vrijwel allemaal 24 uur per dag, zeven dagen per week beschikbaar. En vaak ook voor seksuele handelingen als gangbang, fisting of anale seks zonder condoom. Er zijn maar weinig mensen die geheel vrijwillig voor zo’n leven kiezen. En dus is er voortdurend het vermoeden van mensenhandel. De enige manier om daarachter te komen is ze op te sporen, en hopen dat ze willen praten
Maar praten is lastig, want zoals gezegd zitten de transvrouwen in een soort carrousel. Ze hebben om de paar weken een andere werkplek. Niet alleen binnen Nederland: ze trekken door heel Europa. Dat zorgt er voor dat de vrouwen niet kunnen inburgeren: ze zijn nergens lang genoeg om vrienden te maken, de taal te leren of uit te zoeken waar ze hulp kunnen vinden als ze uit de prostitutie zouden willen stappen
Stam: ,,Het is voor ons moeilijk om te bepalen hoe vrijwillig die carrousel is. Moeten ze dat van hun handelaar, die steeds ‘vers vlees’ voor de klanten wil? Of willen ze dat zelf, omdat ze bang zijn opgepakt te worden als ze ergens te lang zitten? We vragen het wel, maar krijgen zelden antwoord. Ze zijn bang voor ons, omdat de politie in hun eigen land vaak niet te vertrouwen is. Of ze zijn bang voor uitzetting. Of bang voor de handelaren van wie ze afhankelijk zijn. Dus houden ze hun mond. Wij zeggen vaak: 0+0+0=1. Als je op alles antwoordt dat er niks aan de hand is, dan is dat een signaal dat er weldegelijk iets mis is
Georganiseerd
De carrousel bewijst ook dat er een grotere organisatie achter deze vorm van prostitutie zit. Stam: ,,Iemand moet die honderden werkplekken regelen en onderdak. Ze hebben een eigen telefooncentrale voor het contact met de klanten, dat zien we omdat hetzelfde telefoonnummer voor meerdere vrouwen gebruikt wordt. Er zijn mensen die de advertenties voor hen opstellen, chauffeurs die hen van plek naar plek brengen. De meeste Zuid-Amerikaanse sekswerkers spreken alleen Spaans en zijn nooit eerder in Europa geweest, die kunnen dat echt niet allemaal zelf organiseren. Via Whatsappgroepen staan ze allemaal met elkaar in verbinding
Leave a comment:
-
Als je nog nooit een afspraak gehad hebt met een trans/shemale maar je zou het wel eens willen proberen, wat is dan eerder aan te raden? Een prive bezoek of een raam shemale?
Leave a comment:
-
Originally posted by Paracetamol View PostEr staan toch verschillende reviews onder de ad?
Op girlsreview.nl staan er een aantal, in meerdere topics, die wèl betrouwbaar zijn.
Leave a comment:
-
Originally posted by Gewilligeboy View PostHeeft er iemand ervaring met TS Andrea. Vind haar foto's en filmpjes erg opwindend.
https://www.kinky.nl/advertenties/588955-ts-andrea
ben benieuwd naar je ervaringen.....
Leave a comment:
-
Heeft er iemand ervaring met TS Andrea. Vind haar foto's en filmpjes erg opwindend.
https://www.kinky.nl/advertenties/588955-ts-andrea
Leave a comment:
-
Partner in crime gezocht voor trio MMT
Ik zoek een lekkere jonge TOP guy die ervaring heeft met trio’s
Ben jij de TOP guy die samen een Shemale wil bezoeken?
Ik bottom, NL 187, 82, 37 en onderdanig
Jij TOP mag dominant zijn, max 45 en mooi en verzorgd lichaam en XL XXL
Shemale: Versa of TOP XL en liefst DOM ik weet er meerdere maar sta open voor anderen.
ik in voor kinky, bondage, DP enz, en reageren als dus ook mij wil gebruiken samen met de trans.. en uiteraard als je de kosten wil delen en weet wat de kosten zijn
Leave a comment:
-
Iemand nog adresjes voor goede potente en goodlooking shemales?
Leave a comment:
-
https://www.ad.nl/podcasts/afleverin...kamer-25252426
Sekswerker Briza gewurgd op hotelkamer
Als de schoonmaakster van het Van der Valk-hotel in Wassenaar op 3 januari 2022 een kamer binnengaat, krijgt ze de schrik van haar leven. De muren en gordijnen zitten onder het bloed, en rechts onder het bed ziet ze een voet uitsteken. Het is de voet van de 40-jarige sekswerkster Briza: ze is dood. Briza is op jonge leeftijd naar Nederland gekomen. Ze werd geboren in Colombia maar belandt uiteindelijk via Italië in Nederland. Ze is geboren als man en om haar transitie te bekostigen werkt ze in de seksindustrie. Tijdens dat werk komt ze Thanassis tegen en de twee krijgen een relatie. Een hele turbulente relatie: in enkele jaren tijd liggen er veertig meldingen van geweld bij de politie. Op 1 januari 2022 besluiten ze dat ze samen willen blijven en boeken ze een nachtje weg. Het blijkt de laatste nacht in het leven van Briza. Moordverdachte Thanassis vertelt dat ze meerdere keren ruzie hadden, en dat zij hem met een vork wilde steken. Daarop nam hij haar in een nekklem, waarna hij de kamer verlaten zou hebben. In de rechtbank las de zus van Briza een slachtofferverklaring voor. Rechtbankverslagger Michiel van Gruijthuijsen van AD Haagsche Courant was daarbij: ,,Ze vertelde hoe ze een broer had die twee levens leidde, eerst als man, later als Briza. Maar ook tijdens de slachtofferverklaringen van de familie van keek Thanassis niet om, totaal niet.‘’
Leave a comment:
-
Beste Shemale liefhebbers,
Ik ben een echte liefhebber van shemales met BBC of te wel donkere shemales met enorme pik. Weet iemand een goed adresje?
Gr Voordelol
Leave a comment:
-
Ik ben opzoek naar een Top bi boy tot 35, en goedgeschapen en goed uiterlijk. Die samen met mij een trio wil doen bij een Trans in een kinky setting. Ik ben bottom en wil dan vastgebonden liggen en door beide geneukt te worden en liefst DP. Mogen ook 2 Tops zijn dus dan met zn vieren, ben zelf 37 en ziet er goed uit en ken de een paar transgirls al een geruime tijd en spreek ze wekelijks. Zo mooi zijn als je uit de regio Amsterdam komt omdat het daar zal gebeurenLet op voor je mij een PB stuur. Het is pay en ik ook helaas
, ik wap altijd en liefst dan ook voor 2 uur. Dus de kenners weten dan we wat ze moeten betalen. Als je het geil lijkt en dus wel echt bi!! Dus samen met haar ook mij neuken dan pas reageren met wat info en voorkeuren.
spannend en wie weet heb jij nog een fantasie en gaan we die ook waarmaken. Xxx Berry
Leave a comment:
-
Heren, iemand ervaring met deze schoonheid: https://www.kinky.nl/shemales/prive-...m/4686319-sami
Leave a comment:
-
Dat vroeg ik mij jaren geleden ook af , maar elke keer dat ik bij een shemale ging was het altijd een grote teleurstelling , dus ik ga niet meer bij shemale´s .
maar ik geniet meer van een sessie met een kinky dame of een meesteres die mij sensueel neukt met een strapon of mee kan doen bij een bi-sessie en waar voor mijn geld krijg
- 1 like
Leave a comment:
-
With me is a kink threesome possible with a horny kink shemale if you kink boys likes, in my luxery BDSM room Geleenstraat 94 first floor in the evening:
https://www.kinkydevils.nl/mistress-...mistress-luna/
- 2 likes
Leave a comment:
-
Originally posted by Shemaleloverforever View Postservices gaat de laatste tijd wel achteruit bij de nog aanwezige shemales, vinden jullie niet?
Leave a comment:
-
In het algemeen is na betalen zo snel mogelijk de deur uitgewerkt worden de norm.
En dat geldt zeker voor diegene die in het rondreizend circuit zitten,want die hebben toch geen vaste klantenkring en dus ook geen binding.
Leave a comment:
Leave a comment: