Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Buitenlands voetbal topic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leverkusen wint met 9 man van Frankfurt na ontslag van Ten Hag

    Comment


    • Simons maakt indruk bij Tottenham Hotspur

      Comment


      • Liverpool wint weer in blessuretijd , goal Salah en Manchester City wint met 3-0 de stadsderby tegen Manchester Utd met 2 goals van Haaland

        Comment


        • Barcelona hoopt op Haaland als spits in de toekomst

          Comment


          • https://www.telegraaf.nl/sport/voetb.../91074382.html


            De Spaanse vedette Lamine Yamal © ANP/HHSpanje overweegt WK voetbal te boycotten als Israël meedoet: ’We zullen de situatie tegen die tijd beoordelen’

            AMSTERDAM- Mocht Israël zich plaatsen voor het WK voetbal, dan is de kans aanwezig dat Spanje er niet bij is.

            Premier Pedro Sanchez liet dinsdag op een partijcongres van PSOE (de socialistische partij) al weten dat Israël ’geen platform mag krijgen om z’n imago op te poetsen’.

            Woordvoerder Patxi Lopez versterkte woensdag dat standpunt. Hij zei dat Israël vanwege de oorlog in Gaza dezelfde behandeling moet krijgen als Rusland, dat vanwege de invasie van Oekraïne met landenteams al een paar jaar is uitgesloten van sporttoernooien.


            Maar gaat Spanje zich echt terugtrekken als Israël zich verrassend plaatst voor het WK in Mexico, Verenigde Staten en Canada, dat volgend jaar in juni en juli wordt gespeeld? „We zullen de situatie tegen die tijd beoordelen. Laten we afwachten wat er de komende tijd gebeurt”, zei Lopez.

            Premier Pedro Sanchez spreekt tijdens het partijcongres. © ANP/HH
            Spanje is regerend Europees kampioen en pakte in 2010 de wereldtitel ten koste van Nederland. Bij het WK zou Spanje, dat voortvarend is begonnen in de kwalificatie, gelden als één van de topfavorieten. Onlangs boekten de Spanjaarden een enorm 6-0 uitzege bij Turkije.

            Hoe staat Israël ervoor richting WK?


            Israël bezet de derde plek in z’n WK-kwalificatiegroep, met net zoveel punten als Italië, maar een wedstrijd meer gespeeld. Onlangs werd er spectaculair met 4-5 verloren van Italië. Noorwegen leidt de groep met zes punten meer dan zowel Italië als Israël. De winnaar van de groep is zeker van het WK, de nummers twee gaan de play-offs in.

            De Spaanse zender RTVE, besloot eerder dat Spanje in navolging van onder andere Nederland, niet mee zal doen aan het Eurovisie Songfestival als Israël wordt uitgenodigd. Tijdens de Vuelta regende het afgelopen weken pro-Palestijnse protesten in Spanje.

            Comment


            • Benfica stelt Jose Mourihno aan als hoofdcoach

              Comment


              • Liverpool wint in blesuretijd door goal van Virgil van Dijk van Atletico Madrid

                Comment


                • https://www.telegraaf.nl/sport/voetb.../91454590.html


                  José Mourinho (L) schudt de hand van Benfica-president Rui Costa. © ANP/HH
                  Trainer heeft in Champions League ook weer weerzien met Ajax

                  Sensationele terugkeer José Mourinho: Portugees na 25 jaar terug bij Benfica

                  Lissabon- Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt.

                  De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

                  Sinds het ontslag van Lage werd gespeculeerd over de komst van Mourinho, die in 2000 al enkele maanden hoofdtrainer was van Benfica. Hij werkte daarna bij grote clubs als FC Porto, Chelsea, Internazionale, Real Madrid, Manchester United, Tottenham Hotspur, AS Roma en dus als laatste bij Fenerbahçe.

                  Mourinho tekende een contract voor twee jaar bij Benfica. Op 25 november staat de wedstrijd tussen Ajax en Benfica in het hoofdtoernooi van de Champions League op het programma.

                  Comment


                  • Barcelona wint dankzij 2 late goals van Rashford uit bij Newcastle

                    Comment


                    • https://www.ad.nl/voetbal/francesco-...l-op~a5c8871f/

                      Francesco Farioli. © ANP / EPA
                      Francesco Farioli moet Luuk de Jong maanden missen, spelsysteem van oud-trainer Ajax geliefd bij FC Porto: ‘Het hele team is er dol op’


                      Er staat voorlopig geen maat op FC Porto. De ploeg van voormalig Ajax-coach Francesco Farioli won vrijdagavond voor de zesde keer op rij in Portugal. Rio Ave werd met 0-3 verslagen.

                      Oud-PSV’er Pablo Rosario opende al na vier minuten de score voor Porto, waar verder Samu Aghehowa en Gabri Veiga trefzeker waren. Rosario, van origine middenvelder, speelde als rechtsback bij de Portugese topclub.

                      FC Porto heeft na zes duels de perfecte score van 18 punten. Regerend landskampioen Sporting CP volgt met 12 punten, maar heeft wel een duel minder gespeeld. Benfica, waar deze week José Mourinho werd aangesteld als nieuwe coach, staat zesde.

                      Gabri Veiga maakte een doelpunt en gaf twee assists. De Spanjaard, deze zomer overgenomen van het Saoedische Al Ahli, werd tegen Rio Ave uitgeroepen tot ‘man van de wedstrijd’. Hij is vol lof over trainer Farioli.

                      „Ik vind het geweldig om in dit nieuwe systeem onder coach Farioli te spelen”, aldus Gabri Veiga. „Niet alleen ik, maar het hele team is er dol op.”

                      Luuk de Jong


                      Eerder deze week werd bekend dat Luuk de Jong wegens een knieblessure tot december uit de roulatie is, zo is in Portugal de verwachting. De voormalig PSV’er viel twee weken geleden bij een oefenwedstrijd uit met een kwetsuur in het gewricht en nader onderzoek heeft uitgewezen dat hij vermoedelijk na twee maanden weer kan gaan trainen.

                      Comment


                      • https://www.telegraaf.nl/sport/voetb.../91841444.html


                        Harry Kane schiet met scherp in Duitsland. © ANP/HH
                        Ontketende Bayern München-spits Harry Kane schiet Hoffenheim aan flarden in Bundesliga

                        Hoffenheim- Harry Kane is bij Bayern München bezig aan een indrukwekkende periode. De Engelse spits scoorde zaterdag in de uitwedstrijd tegen Hoffenheim weer drie keer: 1-4. Bayern München is na vier speelronden als enige club nog zonder puntenverlies en heeft een doelsaldo van 18-3.

                        Kane opende in de 44e minuut de score, uit een slim genomen hoekschop. Hij liep zich vrij rond de strafschopstip en daar hadden de verdedigers van Hoffenheim geen rekening mee gehouden. Kane haalde doeltreffend uit: 0-1.

                        Kort na de pauze verdubbelde Kane uit een strafschop de score. In de 77e minuut benutte de aanvaller opnieuw een penalty (0-3).


                        Vladimir Coufal deed in de slotfase wat terug namens Hoffenheim. In blessuretijd bepaalde Serge Gnabry de eindstand.

                        Comment


                        • Topper Arsenal - Manchester City 1-1, goal Arsenal laatste minuut

                          Comment


                          • https://www.telegraaf.nl/sport/voetb.../92244186.html


                            Ousmane Dembele kust de trofee. © Afp
                            Ousmane Dembélé troeft Lamine Yamal af en wint Gouden Bal

                            De Franse aanvaller Ousmane Dembélé heeft de Gouden Bal gewonnen. Het Spaanse wonderkind Lamine Yamal (18) van Barcelona had het nakijken.

                            Dembélé pakte afgelopen seizoen met PSG de Champions League. Het was de eerste keer dat de Parijzenaren het miljardenbal wonnen.

                            Yamal won net als een jaar eerder wel de Kopa Trophy voor de beste speler onder 21 jaar.

                            Onlangs werd Dembélé ook verkozen tot beste speler in de Champions League. Hij maakte afgelopen seizoen, alle competities en toernooien meegerekend, 33 doelpunten en gaf vijftien assists. In de met 5-0 gewonnen finale van de Champions League tegen Inter scoorde hij niet.

                            Ook Denzel Dumfries en Virgil van Dijk behoorden tot de genomineerden voor de Gouden Bal, maar beide Nederlanders vielen al vroeg af.
                            Reactie Ousmane Dembélé


                            „Het is uitzonderlijk wat ik net heb meegemaakt. Ik heb er geen woorden voor. Het was een ongelooflijk jaar met PSG, er is al enorm veel gebeurd in de loop van mijn carrière.”

                            „De Gouden Bal was nooit een doel in mijn carrière, maar dit is heel speciaal”, aldus de Fransman in zijn dankwoord. „Ik heb altijd gewerkt om de Champions League, de Coupe de France en de Ligue 1 te winnen. Het is bijzonder om nu beloond te worden met deze individuele trofee.”

                            „Ik wil mijn familie die me altijd gesteund heeft bedanken en mijn zaakwaarnemer die altijd in me geloofd heeft. Hij vertelde me dat ik op een dag de Gouden Bal zou winnen. Dank ook aan mijn moeder en mijn beste vriend, die me overal gevolgd heeft.”

                            Comment


                            • Tim Krul gaat stoppen, nu 37 jaar

                              Comment


                              • Manchester Utd weer kansloos verloren uit bij Brentford 3-1

                                Comment


                                • Normaal wint Liverpool in blesuretijd nu verliezen ze in de 97e minuut tegen Crystal Palace

                                  Comment


                                  • Er is een miljardenbod gedaan op Tottenham Hotspur.

                                    Comment


                                    • https://www.telegraaf.nl/sport/voetb...mender=Proteus


                                      Kevin De Bruyne. © Afp
                                      Napoli-coach Antonio Conte waarschuwt Kevin De Bruyne: ’Ik sta dit eenmaal toe, maar geen tweede keer’

                                      Napoli-trainer Antonio Conte heeft dinsdag in duidelijke bewoordingen uitgelaten gesproken over het incident van afgelopen weekend met Kevin De Bruyne. De Belg had zondag zijn ongenoegen geuit over zijn wissel tegen AC Milan. Conte heeft hem gewaarschuwd dat hij deze „fout” niet meer mag maken.

                                      „Degenen die mij kennen, weten heel goed wat mijn standpunt is over het managen van de groep en over bepaald gedrag”, verklaarde Conte aan tv-zender Sky Sport aan de vooravond van de Champions League-wedstrijd tegen Sporting. „Degenen die mij niet kennen, kunnen fouten maken. Het is aan mij om de situatie te verduidelijken en bepaalde gedachten die ik heb te herhalen, zodat het voor iedereen duidelijk is dat ik een eerste fout accepteer, maar geen tweede”, benadrukte hij.

                                      Zondag, tijdens de clash op de vijfde speeldag van de Serie A tegen AC Milan, stak De Bruyne zijn frustratie over zijn wissel niet onder stoelen of banken. De middenvelder werd in de 72e minuut bij een 2-1-achterstand naar de kant geroepen en vervangen door Eljif Elmas. Vervolgens ging hij mopperend op de bank zitten, zonder zijn coach te groeten.


                                      Antonio Conte. © Afp
                                      Na afloop van de partij spaarde Conte de De Bruyne niet. „Ik hoop dat zijn irritatie te maken had met het resultaat. Als het vanwege zijn vervanging was, heeft hij de verkeerde gekozen.”

                                      Dinsdag, tijdens de traditionele persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd, was Conte na zijn uitspraken tegen Sky Sport diplomatieker. „Wat er te begrijpen viel, heb ik begrepen. Alles is opgehelderd. Goede afspraken maken goede vrienden, zoals we bij mij thuis zeggen. Deze kwestie is afgesloten”, verzekerde de Italiaan.
                                      Bron: Belga

                                      Comment


                                      • Modric was weer eens ouderwets weergaloos, ongelofelijk op zijn leeftijd

                                        Comment

                                        Working...
                                        X