Is dit je eerste bezoek? Van harte welkom op ons forum! Lezen van het forum kan altijd door hieronder te klikken op het onderwerp dat je interessant vind. Nog leuker is het als je ook schrijft! Registreer je om zelf ook te schrijven, Registeren is binnen een minuut geregeld!
De heerlijke Kinkygirls Alesia & Carina zijn samen met Meesteres Michela weer te bezoeken voor zinderende trio’s.
In welke combinatie ga jij je kinky-trio-droom laten uitkomen? Ze ontvangen je in de sfeervolle SM Studio Amersfoort, waar je gratis kan parkeren en je discreet wordt ontvangen door een gastvrouw.
Afspreken voor trio
Je kan met de 3 ladies in het Engels contact zoeken via onderstaande gegevens.
Handige weetjes voor het redlightdistrict Schipperskwartier:
Momenteel is het Schipperskwartier in Antwerpen 24/7 open
Antwerpen is gemakkelijk te bereiken vanuit Nederland, vanuit Utrecht ca. 1 uur en 15 minuten rijden en vanuit Rotterdam ruim een uur buiten de file tijden om.
In de omgeving op zondag gratis parkeren
De eigenaar van Villa Tinto (het grote ramenblok tussen de straten Verversrui en Schippersstraat) heeft een eigen website met aanwezigheidslijsten en kamerplattegronden van de dames, kijk daarvoor op www.villa-tinto.com/wie-zit-waar , de website is gekoppeld aan de kamerhuur die de dames betaald hebben en een kamer gereserveerd hebben, het kan dus gebeuren dat een dame niet aanwezig is terwijl ze wel op deze aanwezigheidslijst staat.
Veel dames zijn ook online te vinden via hun eigen advertenties op de grootste websites zoals hier op citygirl.nl, maar ook op hookers.nl, redlights.be, kinky.nl & smdome.com. Dus dan zijn die dames gemakkelijk via SMS, what's app of email bereikbaar. Ook vele andere dames doen dat buiten de groep dames om die je hier op deze advertorial terug kan vinden. Dat geldt natuurlijk in het algemeen voor veel dames in de gehele prostitutiemarkt, daar zijn immers al jaren al deze advertentie websites voor
Plattegronden met kamernummers en straatnamen zijn te vinden via onderstaande afbeelding en link daaronder:
Deze twee kinky toppers zijn goed op elkaar ingesteld en weten perfect hoe een onderdaan als jou te bespelen. Met volle inzet van hun prachtige lichamen, opwindende uitstraling en kinky-mind brengen ze je in vervoering. Dat doen ze in Antwerpen, tussen +/- 10.00 en 19.00 uur zijn trio-sessies dagelijks mogelijk.
Afspreken kan via onderstaande gegevens. Check ook de website voor meer info over de mogelijkheden, tarieven en ontvangst-locatie in het Schipperskwartier.
Mistress Yilan ontvangt maandag t/m vrijdag van 11.00-17.00 uur in het Antwerpse Schipperskwartier. Slaafjes kunnen deze rondborstige blondine aanbidden bij Villa Tinto 32.
Afspreken vooraf wordt aangeraden, check op haar profielpagina alle contactinfo en meer info!
Dagelijks is deze bloedmooie Mistress Beatrice in Antwerpen, van omstreeks 10.00 tot 20.00 uur. Ze ontvangt slaven in haar SM ruimte (met airco!) die vol zit met kinky mogelijkheden voor bondage en meerdere spiegels.
Je kan met haar een afspraak maken voor soft SM en hard SM sessies. En ook kinkygames met een erotische twist is mogelijk… zeg nou zelf, voor zo een mooie blondine met cup E wil je toch diep gaan om een erotische beloning te verdienen? Meer foto’s en info van haar zie je via www.kinkydevils.nl/meesteres-beatrice.
Mrs. Beatrice houd van vele soorten SM spel, waar ze ook voldoende toys en fetishkleding voor heeft om tot uitvoering te brengen. Wil je afspreken?
Contact haar in het Engels via SMS of What's app via +32 (0)46-6242777.
Tips om goed over te komen bij klasse dames zoals in deze advertorial te zien zijn:
1. zorg voor een goede persoonlijke hygiene, het is voor jou toch ook niet leuk om met een niet goed verzorgde vrouw sex te hebben of een sessie te spelen?
2. lekkere aftershave op, lekker gedoucht en of geschoren en tanden gepoetst
3. speel je graag kinky games met anaal spel zoals dildo's of fisting bij jou anaal? Zorg dan dat je goed gespoeld bent thuis, want het is voor dames echt niet leuk om anaal bezig te zijn als ze daar in dirt roeren en of ruiken, jij wilt toch ook een goede interactie in de sessie en dat ze het ook leuk hebben? Die energie geven ze jou dan ook eerder terug Meer willen weten over hoe anaal spoelen en schoon zijn? Lees eens hier https://www.citygirl.nl/node/45360
4. geef eens een fooi of cadeautje, het zal wonderen doen
5. en natuurlijk altijd beleefd en vriendelijk en haar grenzen respecteren, en bij twijfel of je iets wel of niet mag doen bij haar, gewoon eerst ff vragen
En lees verder wat algemene tips van andere leden via https://www.citygirl.nl/node/54544 , echt als je daar rekening mee houdt zal je zien dat je veel leukere speeltijd krijgt met de dame van jouw keuze en ook veel meer respect van haar voor jou
De dames zullen dan meer genieten, en jij dan automatisch ook!
Respect yourself and the ladies - Think positive, Be gentle, Have a good hygenic!
Meesteres Kiana: Villa Tinto 41 - Antwerpen foto gemaakt in SM Studio Amersfoort kamer 8 by RQ Fotografie
Afspreken met Meesteres Kiana
Ondanks dat deze prachtige Meesteres veel nieuwe klanten heeft mogen verwelkomen, kan je natuurlijk wel een plekje reserveren. Via SMS of whatsapp kan je contact leggen voor het afspreken van een SM sessie. Bellen heeft geen zin, want Meesteres Kiana reageert alleen op SMS, whatsapp of email. En schrijf naar haar in het Engels. Dus, mail haar via kianaa17@yahoo.com of stuur haar een tekst bericht via +32 489315918
Als je in het Antwerpse Schipperskwartier rondloopt tussen 09.00 en 20.00 uur, kan het zijn dat je haar ziet achter het venster aan de Schippersstraat 38-4. Maar je moet mazzel hebben, want het gordijn is regelmatig dicht vanwege haar vaste klanten die maar al te graag zich aan haar kinky-mind en erotische handelingen onderwerpen.
Afspreken vooraf is dus aan te raden! Contactinfo zie je hieronder.
Tarieven …
60 minuten – 200 euro
Contact info …
+ 32 465496159 (whatsapp only, in Engels
Dagelijks in Antwerpen van 09.00-20.00 uur, Schippersstraat 38-4
Meesteres Beatrice en Meesteres Melissa zijn twee absolute Kinky Toppers in het Antwerpse Schipperskwartier. Ze hebben de vaardigheden, een kinky mind én de looks. Deze heerlijke blondines hebben ook plezier in om jou als slaafje samen aan te pakken in hun SM-kamer.
Beide dames hebben altijd een druk bezette dag, dus het is niet makkelijk om zo een afspraak te regelen. Het begint bij respectvol een bericht te sturen naar één van de dames om de mogelijkheden te onderzoeken. Ze zijn beiden elke dag aanwezig tussen 10.00 en 19.00 uur. Geef aan op welke dagen en tijden jij zou kunnen en vertel beknopt je fantasie. Doe dit in het Engels via onderstaande contactgegevens.
Comment