Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Advertentie: KinkyDevils.nl

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Advertentie: KinkyDevils.nl

    Kinky Devils is een gespecialiseerde website met de beste highclass BDSM Meesteressen in Europa.

    www.kinkydevils.nl


    Click image for larger version

Name:	logo-kinky-devils.png
Views:	6555
Size:	33.3 KB
ID:	18630



  • #2


    Comment


    • #3
      IEDERE MAANDAG T/M ZONDAG ZIJN ALESIA, CARINA & MICHELA IN SM STUDIO AMERSFOORT AANWEZIG!



      zie ook www.smstudio-amersfoort.nl/agenda

      Deze prachtige Meesteressen & Kinkygirls worden verwacht bij de sfeervolle locaties SM Studio Nederland:

      SM Studio Amersfoort - Soesterweg 271 - Amersfoort:

      Afspreken?

      De Meesteressen en Kinkygirls maken zelf hun afspraken. Je kan dus rechtstreeks contact opnemen! Je ziet alle contactinfo en meer foto's op www.smstudio-amersfoort.nl


      Foto: Meesteres Michela, Kinkygirl Carina, Kinkygirl Alesia - Op afspraak bij SM Studio Amersfoort

      Comment


      • #4
        Alle SM en Kinky nieuwtjes ook direct te volgen op www.smdome.com en www.smdome.de

        Comment


        • #6
          Dinsdag 14 februari Valentijnsdag, verblijd jij jouw dame van plezier met een Valentijnsgift? EN... vandaag 15 februari is het de dag van de betaalde liefde!!



          Zie de wishlist van Stella – Den Haag via https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella/ en email kinkygirlstella@hotmail.com

          Zie de wishlist van Miruna – Den Haag via https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl-miruna/ en email kinkygirlmiruna@hotmail.com

          Zie de wishlist van Nella – Den Haag via https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl-nella/ en email kinkygirl-nella@hotmail.com

          Zie de wishlist van Luna – Den Haag via https://www.kinkydevils.nl/mistress-luna/ en email mistresslunadenhaag@hotmail.com

          Zie de wishlist van Vernice – Amersfoort via https://www.kinkydevils.nl/meesteres-vernice/ en email: info@mistressvernice.com

          Zie de wishlist van Carina – Amersfoort via https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl...kygirl-carina/ en email: kinkygirlcarina@hotmail.com

          Zie de wishlist van Michela – Amersfoort via https://www.kinkydevils.nl/meesteres...teres-michela/ en email: mistressmichela@gmail.com

          Zie de wishlist van Beatrice – Antwerpen via https://www.kinkydevils.nl/meesteres...eres-beatrice/ en what’s app: +32 466 242777

          Zie de wisthlist van Eva – Tilburg via https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl...kinkygirl-eva/ en what’s app: 06-13531649

          Zie de wishlist van Kiana – Antwerpen via https://www.kinkydevils.nl/meesteres...esteres-kiana/ en email: kianaa17@yahoo.com

          Comment


          • #7
            Privehuis Almere & SM Studio Almere hebben een mooi verbouwde en vergunde locatie met kamerverhuur

            Aan de Josephine Bakerstraat 29 in Almere zijn wij gevestigd. Zelfstandige sekswerksters, Meesteressen, kinkygirls kunnen hier erotische of SM kamers huren. Hier kunnen ze hun eigen klanten ontvangen, welke middels marketing en online advertenties te bereiken zijn.

            In de agenda's online via www.privehuisalmere.nl/agenda en www.smstudio-almere.nl/agenda/ is dat makkelijk in te zien. Wij zijn van maandag t/m zondag geopend - dus iedere dag!

            Natuurlijk worden soms reserveringen geannuleerd en komen er dan weer kamers vrij voor verhuur.

            Voor de komende periode zijn de volgende kamers in Almere beschikbaar: zie in groen op www.smstudio-almere.nl/agenda

            De nummers zijn de kamernummers die beschikbaar zijn. De letter geeft aan voor welk dagdeel (A is 11-17 uur, B is 17-23 uur en C is 11-23 uur) De kamerhuur voor dagdeel A of B bedraagt €110,00 en voor dagdeel C (gehele dag en avond) €180,00 en dat geldt voor maandag t/m zaterdag. Op zondag zijn wij van 12.00-22.00 geopend en hanteren we een vast huurbedrag voor de gehele dag a €120,00. Dus dan 1 huurster (Meesteres/kinkygirl/erotische dame) per kamer en geen losse dagdelen

            B]Wat moet je weten als je wil huren?[/B]
            Voor de tarieven, voorwaarden en annuleringsvoorwaarden kan je kijken op www.privehuisalmere.nl/kamerverhuur en www.smstudio-almere.nl/tarieven.

            Ook beperkt SM kamers te huur in Amersfoort, zie foto's van de kamers via www.smstudio-amersfoort.nl

            Wil jij als zelfstandige dame, Meesteres, Kinky girl een kamer huren en ben je in bezit van een BSN nummer en geldig paspoort of ID? Mail dan naar info@privehuisalmere.nl of info@smstudio-almere.nl.

            SM kamer 2 in Almere


            SM kamer nr 8 in Amersfoort

            In Amersfoort bij www.smstudio-amersfoort.nl hebben wij 3 SM kamers, deze zijn normaliter maandag t/m zaterdag volgeboekt, en alleen de zondagen is er meestal ruimt en goede kans op klanten omdat dan veel Meesteressen niet werken in Nederland

            Mail voor huren van een kamer in Amersfoort naar info@smstudio-amersfoort.nl

            Comment


            • #8
              Kinkygirl Stella en haar goede vriendin Miruna, maar ook de bekende Bulgaarse kinky Cindy (Geleenstraat 23k4) zoeken geile bi-slaven in Den Haag

              De blonde supersexy Kinkygirl Stella zoekt geile bi-slaven voor opwindende bi-sessies met goed verzorgde slaven, in haar ruime luxe SM kamer in Den Haag aan de Geleenstraat 23 kamer 07. Deze sessies zijn eventueel ook samen met haar bloedmooie blonde dominante vriendin, de kinky Miruna die ook regelmatig in Den Haag te vinden is op de Hunsestraat 51 kamer 05. Beiden hebben veel mogelijkheden, toys en fetishkleding. Alles stijlvol en highclass, met passie en geilheid spelen zijn hun SM-spel. Van soft tot hard SM is mogelijk.

              Ben je een goed verzorgde kinky man van niveau? Heb je goede hygiëne, heb je een positieve energie en ga je lekker mee in het spel? Dan is dit je kans voor een zeer bijzondere opwindende ervaring! Mail daarvoor in het Engels naar Stella via kinkygirlstella@hotmail.com.



              (Lesbi) trio-sessie met Stella en Miruna in Den Haag?

              Is een bi-slaven sessie niet jouw ding, maar zou je wel eens het speeltje willen zijn van twee mooie dominante kinkygirls? Stella en Miruna gebruiken jou graag gezamenlijk! Ze zijn goed op elkaar ingespeeld, vindingrijk, toplooks en zijn heel gepassioneerd. Ze gaan helemaal op in het spel en jouw fantasie. Daarbij hebben ze ook een oogje op elkaar, dus ook soft-lesbisch (zoenen, elkaar betasten en borsten zoenen) houden ze ook van.

              Ook zijn SM shows mogelijk waarbij je ziet hoe Stella en Miruna (of los van elkaar) een slaaf domineren en gebruiken. Jij kan dan aangeven wat je wil zien.

              Oftewel: Heel veel kinky fantasieën kunnen zij waarmaken! Dat ze dat eerder hebben gedaan, lees je ook in de recensies van Stella en de recensies van Miruna. Wil je afspreken? Mail jouw fantasie en data dat je wil afspreken naar Stella in het Engels op kinkygirlstella@hotmail.com. Ze zijn beiden elke maandag t/m zondag in principe aanwezig.



              Bij bi slaven sessie hoef je niet echt bi sexueel te zijn, het is vaak een fantasie in de BDSM scene dat je dat als slaaf over hebt voor je Meesteres(sen), omdat je haar/hun wilt dienen, en die twinkeling in hun haar/hun ogen wilt zien omdat ze hun macht voelen en opgewonden raken van wat jij als slaaf voor haar wilt ondergaan of doen. Te denken is aan je laten pijpen door een andere slaaf of een andere slaaf pijpen op commando, of neuken of laten neuken (natuurlijk safe en binnen jouw grenzen en de grenzen van de andere slaaf, terwijl de Meesteressen je aanmoedigen en ook geil met je spelen en gebruiken zodat je ook kan presteren voor ze.

              SM show is weer wat anders dan kan je toekijken hoe 1 of 2 Meesteressen een andere slaaf gebruiken en je de sessie als live toeschouwer kan bekijken, en ook kan aangeven welke handelingen je wilt zien. Weer eens een andere manier, ook wellicht leuk als je geen of weinig ervaring hebt, en je geinteresseerd bent in SM of kinky games zo bepaalde handelingen of SM spel kan zien om zo goed een beeld te vormen of het iets voor jou zou zijn.

              Natuurlijk met discretie en privacy en hoofdmaskers aanwezig zodat de slaven elkaar niet herkennen en het ook nog meer een kinky SM setting geeft. En je zal Stella en of Miruna zien genieten en ook vol op in het spel mee zien gaan, een extra opwindende dimensie!

              Of natuurlijk een kinky lesbi SM trio jij alleen met deze 2 bloedmooie slanke kinky Ladies... ook een geil kinky feestje op zich!

              Comment


              • #9
                Promote yourself! Krijg meer slaven samen met smdome.com



                Ben je een commerciële Meesteres of Kinkygirl en zoek je naar meer slaven en betere verdiensten? Wij kunnen je daarmee helpen! SMDome heeft ruim 15 jaar ervaring in marketing in de BDSM-wereld en heeft een bereik naar duizenden mannelijke liefhebbers van betaalde kinky-sex in Nederland en België. En dat bereik kunnen we gebruiken om jou onder de aandacht te brengen bij slaven die nog niet van je hebben gehoord en dus jouw klant kunnen worden.

                Daarom hebben we een pakket samengesteld, wat je brengt naar betere verdiensten.

                Ons marketing-pakket:
                • Vier keer per maand een nieuwsbericht met foto, gepubliceerd op smdome.com, het grootste BDSM blog van de Benelux
                • Drie keer per maand in onze e-mail nieuwsbrief, die naar ruim 11.500 man wordt gestuurd
                • Vier keer per maand een vermelding met foto op Twitter (@smdomecom, met ruim 10.500 volgers)
                • Eén keer per maand een nieuwsbericht met foto, gepubliceerd op smdome.de, ons groeiende BDSM blog in Duitsland
                • Een eigen profielpagina op KinkyDevils.nl, waar vele kwaliteits Domina’s uit binnen en buitenland op staan
                • Een goed zichtbare plek op smdome.com, aan de rechterzijde, om een eigen banner te plaatsen ter grote van 278×60

                Met de inzet van deze marketingmiddelen wordt je goed zichtbaar bij de Nederlandse en Belgische kinky-liefhebbers.
                Interesse?


                Wij bieden ons marketing-pakket aan voor een degelijke prijs, we informeren je daar graag verder over. Mail ons op info@smdome.com en we helpen je met plezier naar een grotere klanten-kring! Mail ons ook gerust als je meer vragen hebt, of als je opzoek bent naar een geschikte locatie om je SM-sessies te houden.

                Comment


                • #10
                  Tips om goed over te komen bij klasse dames zoals in deze advertorial te zien zijn:

                  1. zorg voor een goede persoonlijke hygiene, het is voor jou toch ook niet leuk om met een niet goed verzorgde vrouw sex te hebben of een sessie te spelen?
                  2. lekkere aftershave op, lekker gedoucht en of geschoren en tanden gepoetst
                  3. speel je graag kinky games met anaal spel zoals dildo's of fisting bij jou anaal? Zorg dan dat je goed gespoeld bent thuis, want het is voor dames echt niet leuk om anaal bezig te zijn als ze daar in dirt roeren en of ruiken, jij wilt toch ook een goede interactie in de sessie en dat ze het ook leuk hebben? Die energie geven ze jou dan ook eerder terug Meer willen weten over hoe anaal spoelen en schoon zijn? Lees eens hier https://www.citygirl.nl/node/45360
                  4. geef eens een fooi of cadeautje, het zal wonderen doen
                  5. en natuurlijk altijd beleefd en vriendelijk en haar grenzen respecteren, en bij twijfel of je iets wel of niet mag doen bij haar, gewoon eerst ff vragen



                  En lees verder wat algemene tips van andere leden via https://www.citygirl.nl/node/54544 , echt als je daar rekening mee houdt zal je zien dat je veel leukere speeltijd krijgt met de dame van jouw keuze en ook veel meer respect van haar voor jou

                  De dames zullen dan meer genieten, en jij dan automatisch ook!

                  Respect yourself and the ladies - Think positive, Be gentle, Have a good hygenic!

                  Comment


                  • #11
                    Wil jij op sexdate? Klik op de link!



                    https://www.casualdating.com/landing...9-45f944ebebe0

                    Comment


                    • #12
                      Mistress Michela; Sensuele dominantie op top niveau! medio augustus aanwezig in Amersfoort

                      Elke recensie die je leest komt het naar voren, de sensualiteit van Meesteres Michela. Een vrouw die slaven naar grote hoogte brengt door haar schoonheid, opwindende manier van communiceren en vaardigheden in het SM spel.



                      Ondertussen kunnen we spreken van een volmaakte Domina, die met haar sessie ervaring en grote collectie van SM attributen vele facetten van een BDSM sessie uitvoert. Strap-ons, dildo’s, zwepen, electro en sinds kort een VR bril voor een extra dimensie. En haar collectie van fetishkleding breid zich ook continu uit zoals je kan zien op de vele prachtige foto’s die er van haar gemaakt zijn door professionele fotografen.

                      En het spelen met subs doet ze met veel plezier, want de kinky games geven haar veel voldoening. Te zien dat slaven haar dienen, haar het vertrouwen geven om lichaam en geest aan haar over te geven en vaak terug komen om weer nieuwe dingen uit te proberen stemt haar tevreden. Of het nu een soft-SM sessies is, fetishgames, erotische dominantie of een hard SM spel, zolang jij haar het vertrouwen geeft en bereid bent je open te stellen aan haar zal ze (binnen jouw grenzen) met een glimlach jou bespelen.



                      Afspreken met Meesteres Michela

                      Mrs. Michela speelt haar sessies exclusief bij de studio’s van SM Studio Nederland, voornamelijk in Amersfoort maar soms ook in Almere of Utrecht. Alle locaties hebben een vergunning en wordt je discreet ontvangen zonder andere gasten tegen te komen. In alle studio’s zijn fraaie SM kamers die sfeervol ingericht zijn met verschillend SM meubilair.

                      Je kan Meesteres Michela (in het Engels) persoonlijk benaderen om een sessie af te spreken. Over het algemeen houd ze haar sessies van maandag t/m zaterdag tussen 11.00 en 22.00 uur. Geef haar duidelijk aan wanneer jij zou willen en meld haar beknopt jouw fantasie. Hou er rekening mee dat deze dame populair is, dus niet direct kan reageren als ze bezig is in een sessie. En, haar agenda kan als snel gevuld zijn.

                      Contact haar via whatsapp/sms op +31(0)623026256 of mail mistressmichela@gmail.com (in het Engels). Haar tarief is 200 euro per uur.

                      Meer info: www.meesteresmichela.nl.

                      Comment


                      • #13
                        Alle SM en Kinky nieuwtjes ook direct te volgen op www.smdome.com en www.smdome.de



                        Comment


                        • #14
                          Bizar Lady Enna Divine – International Real Highclass Dominatrix



                          Haar looks zijn breathtaking

                          Haar sensualiteit ongeevenaard

                          Haar brede spelmogelijkheden voor iedere sub of fetishliefhebber zeer interessant

                          Haar energie en uitstraling, hypnotiserend

                          Haar reputatie ongekend

                          En zo kunnen we nog even door gaan.

                          Enna Divine werkt in een luxe SM Studio in Munchen (D) en doet ook veel escortservices naar de luxere hotels met name in Duitsland en Oostenrijk maar zij is zeker ook geinteresseerd in Nederland daarvoor.

                          Besef wel dat zij highclass tarieven hanteert, maar daar krijg je ook topkwaliteit, toplooks, en topenergie voor.

                          Ben jij die highclass gentleman, of zo’n liefhebber van kink fetishgames en daar wat voor over hebt, app haar dan eens op correcte wijze via +49 176 99129199 of stuur een Email in het Engels of Duits via enna-divine@yandex.com

                          Verdere links:

                          Miss-badgirl.de
                          https://xn--dominamnchen-jlb.de/en/mistress/
                          Twitter.com/EnnaDivine
                          Onlyfans.com/ennadivine
                          World-of-sm.com/de/lady-enna-divine
                          Bizarradies.com

                          Reviews: https://www.citygirl.nl/node/81256#post81256

                          Comment


                          • #15
                            Kinkygirl Stella (Den Haag) is nu OP VAKANTIE EN ROND 28 AUGUSTUS weer aanwezig!



                            Tot die tijd genieten van haar foto's via https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella/

                            Comment


                            • #16
                              Bella is terug, in Almere!



                              Ja heren de bekende knappe Marokkaanse twintiger Bella bekend van Privehuis House of Dreams uit Amersfoort ontvangt bij Privehuis Almere / SM Studio Almere, aan de Josephine Bakerstraat 29 in Almere (Muziekwijk) nabij de A-6 en A-1! Deze inmiddels donkerharige Arabic girl met goede looks, prachtige groenbruine ogen en een verrukkelijke echte 75 D cup boezem is in voor sex, erotic games en soft kinky games.

                              En daarnaast nog vele extra’s kijk, maar eens op haar profielpagina via www.privehuisalmere.nl/bella. Daar zie je ook haar contactgegevens.

                              Let op: Bella ontvangt geen mannen met een Arabische of Noord-Afrikaanse achtergrond. Geen uitzonderingen, en het heeft geen zin je anders voor te doen, want bij de deur zal de gastvrouw dit zien en Bella zal niet tevoorschijn komen. Dus bespaar je dan de moeite en de reis en respecteer Bella’s grens daarin.

                              Lees de recensies via https://www.citygirl.nl/node/119

                              Wil je weten wanneer Bella aanwezig is? Kijk dan op de agenda via www.privehuisalmere.nl/agenda

                              Comment


                              • #17
                                Wil jij op sexdate? Klik op de link!



                                https://www.casualdating.com/landing...9-45f944ebebe0


                                Comment


                                • #18
                                  alle zondagen van 10-22 uur SM kamer te huur in Amersfoort en i.v.m. vakanties diverse vaste Meesteressen die in Amersfoort ontvangen de volgende data SM kamers te huur:

                                  maandag 25 juli t/m maandag 31 juli kamer 9
                                  zaterdag 5 augustus t/m maandag 7 augustus kamer 9
                                  dinsdag 8 augustus kamer 7 & 9

                                  woensdag 9 augustus kamer 7, 8 & 9
                                  donderdag 10 t/m donderdag 24 augustus kamer 9
                                  vrijdag 25 augustus t/m dinsdag 29 augustus kamer 8 & 9
                                  woensdag 30 augustus kamer 9
                                  donderdag 31 augustus t/m zaterdag 30 september kamer 7 & 9


                                  SM Studio Amersfoort heeft drie sfeervolle SM kamers met AIRCO, allen ingericht met verschillende SM-meubels. De locatie is erg gewild, in heel 2020 en 2021& 2022 waren de kamers vrijwel continu in gebruik door Meesteressen en Kinkygirls om hun slaven te ontvangen. En ook in 2023 zijn alle kamers van maandag t/m zaterdag weer volgeboekt, maar de zondagen is meestal wel plek!



                                  Een unieke kans dus voor commerciële Meesteressen en kinkygirls.

                                  Klik hier voor een foto-impressie van de SM-kamers.
                                  De pluspunten van SM Studio Amersfoort
                                  • Discrete ontvangst voor klanten (voordeur zit buiten het zicht van de straat)
                                  • Gastvrouw aanwezig om je klanten te ontvangen
                                  • Gratis parkeren in een rustige buurt
                                  • Nette douche aanwezig
                                  • Wasbak en airco op elke kamer
                                  • Schone handdoeken bij de prijs inbegrepen
                                  • Gratis wifi
                                  • Locatie met vergunning, dus volledig legale ontvangst
                                  • Fraai ingerichte SM-kamers met verschillende SM-meubels
                                  • Centraal in het land, dus voor veel slaven makkelijk bereikbaar
                                  • 10 minuten lopen vanaf Amersfoort Centraal Station


                                  Heb je interesse om te huren? Ben je 18 jaar of ouder, in bezit van een geldig BSN-nummer en geldig paspoort of ID-kaart? Mail dan naar info@smstudio-amersfoort.nl. Vol=vol!

                                  Comment


                                  • #19
                                    Bloedmooie blonde Selina Vogue, voor allerlei soorten soft SM en kinky games bij SM Studio Nederland - Amersfoort

                                    Selina Vogue is een bloedmooie blonde vrouw, een in Duitsland bekende Kinky Lady die geniet van soft SM en kinky games in allerlei vormen. Vaak gekleed in prachtige stijlvolle lingerie en ook in het bezit van vele soorten fetishkleding, is ze een lust voor het oog.

                                    En een lust voor de ziel, want haar sessies waarbij ze haar vrouwelijke charme inzet om jou te plagen, te verleiden zijn van hoog niveau. De dagen dat ze in Nederland zal ontvangen, is dan ook een cadeau voor vele subs in de lage landen.



                                    Selina Vogue in haar eigen woorden


                                    “I am a lady who loves to live her life and makes the best out of it. All facets of bizarre erotic games are very well known to me and I am open to all sorts of soft and kinky games.

                                    I am very adaptable, naughty but also kinky and sexy. I love to make our session become a bilateral seduction of pleasure and desire.

                                    Playing with my female charming and appeal is as well a pleasure and an omen to what is coming up next. My body is well shaped and I love to celebrate my kinky attitude. All sorts of lingerie, high heels, garter belts, corsetry and fetish clothes are in stock!”

                                    Afspreken met Selina Vogue


                                    Hieronder lees je op welke data ze aanwezig is in één van de nette SM kamers van SM Studio Nederland. Afspreken kan door een whatsapp bericht te sturen (in Engels of Duits) op +49 151 66363710 of via mail naar vogueselina@gmail.com.

                                    Dit zijn de eerstvolgende dagen dat Selina Vogue in Nederland is:
                                    1 t/m 7 augustus

                                    Comment


                                    • #20
                                      Kink.com highclass fetish en kinky filmpjes, check: https://www.kink.com/shoot/34452?affId=2000300

                                      Divine Bitches van Kink.com is een label met hoogwaardige kinky pornovideo’s, nu toegankelijk via links op SMDOME. Hier alvast een verzameling banners:




                                      Comment


                                      • #21
                                        * JAREN GELEDEN IN DE GELEENSTRAAT AKTIEF, NU IN ANTWERPEN IN EIGEN PRIVE LUXE SM STUDIO *

                                        Dominatrix Jennifer is back in Antwerp (luxery private SM Studio)



                                        Niet meer in het Schipperskwartier, nee nu op stand in het centrum van Antwerpen in haar eigen luxe en complete SM Studio.

                                        Afspreken kan via +32 493 43 14 04
                                        jennifer@dominajen.xxx
                                        www.kinkydevils.nl/dominatrix-jennifer
                                        www.dominajen.xxx

                                        Lees de recensies via https://www.citygirl.nl/node/4812

                                        Comment


                                        • #22
                                          7 dagen in de week aanwezig op SM kamer Mistress Michela 10 augustus terug in Amersfoort



                                          Contact info …

                                          SMS only: 06-23026256
                                          mistressmichela@gmail.com
                                          www.meesteresmichela.nl
                                          Lady Michela

                                          Lees de recensies via https://www.citygirl.nl/node/346/page3


                                          Comment


                                          • #23
                                            Luxe vergunde SM kamers te huur in Almere!

                                            SM Studio Almere

                                            De voordelen van huren bij SM Studio Almere:

                                            - Ruime SM speelkamers met vergunning, dus legaal
                                            - Sfeervol ingericht
                                            - Vele SM meubels aanwezig
                                            - Discrete ontvangst van uw gast door onze gastvrouw
                                            - Douchegelegenheid en schone handdoeken
                                            - Discrete ontvangst en privacy voor uw gasten
                                            - Gratis parkeerruimte
                                            - Centraal in Nederland gelegen. Dus goed bereikbaar voor vele slaven/klanten, meer kans op goede omzet
                                            - Eventuele ondersteuning in marketing om meer slaven/klanten te vinden voor uw slavenstal en/of SM afspraken
                                            - Eventuele ondersteuning in webdesign, foto- en filmshoots

                                            >> Voor meer informatie, foto's en prijzen, kijk op www.smstudio-almere.nl <<



                                            Comment


                                            • #24
                                              Misschien eens leuk te zien wat volgens vele mannen en kinky liefhebbers momenteel de beste Meesteressen en of kinkygirls zijn?

                                              *** NIEUWE TUSSENSTAND! **

                                              Zie hier https://www.smdome.com/favoriete-mee...sen-en-waarom/



                                              En breng ook zelf je stem uit

                                              Staat jouw favoriete Meesteres of kinkygirl er nog niet bij, meldt dan duidelijk haar werknaam, werklocatie en link naar eventuele advertentie of profielpagina van een locatie waar ze ontvangt, en mail dat naar info@smdome.com


                                              Comment


                                              • #25
                                                Kinky sex met sexy blonde kinkybabe Stella! 28 augustus weer aanwezig!


                                                Kinky blonde Stella - GeleenstraatDe Engels sprekende Bulgaarse bloedmooie blondine Stella, ontvangt al enkele jaren in het redlightdistrict De Geleenstraat in Den Haag. In het meest luxueuze raampand heeft zij een riante luxe en sfeervolle SM kamer. Een kamer met o.a. groot bed, spiegels, Andreasbondagekruis, jacuzzi en vele SM toys en fetishkleding.

                                                Stella is bloedmooi, heeft een knap gezicht, een goddelijk slank lichaam met grote borsten en lange blonde haren. Stella ontvangt overdag en in de avond/nacht. Ze ontvangt kinky ingestelde of erotisch ingestelde mannen. Dus ze is niet een Meesteres, maar wel op SM gebied een kinkygirl waarbij ze je lichaam graag gebruikt met speeltjes, voorbinddildo's, fisting, tepelklemmen en andere attributen of lichaamsdelen ;-)

                                                Ook veilige sex en pijpen is mogelijk bij Stella, of een combi van alles.

                                                SMS of Whatsapp in het kort (in het Engels!) je fantasie en je do's & dont's. En contact alleen als je echt serieus bent! Haar nummer is 06-87838973. (alleen what's app of SMS, NIET BELLEN)

                                                Stella ontvangt achter het raam op de Geleenstraat 23k7 in Den Haag, ze heeft het 1e raam links van de centrale voordeur.

                                                Voor haar volledige fotogallery en meer info, bezoek dan
                                                www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella!



                                                Comment

                                                Working...
                                                X