Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Advertentie: Redlight Girls - Den Haag

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Advertentie: Redlight Girls - Den Haag

    In dit topic zie je advertenties van de mooiste, lekkerste en meest kinky girls van de Geleenstraat in Den Haag!

  • #2

    Comment


    • #3

      Comment


      • #4
        Wil jij op sexdate? Klik op de link!



        https://www.casualdating.com/landing...9-45f944ebebe0

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            Tarieven vanaf 1 juni 2025

            Comment


            • #7

              Comment


              • #8
                The most kinky girl from The Hague at Geleenstraat 23k7



                De mogelijkheden van haar zijn erotiek, seks tot kinky games, SM, fetishspel, trio’s, bi parties etc. erg divers. En haar luxe kinky kamer met vele SM meubels, toys en kleding zeer geschikt.

                Lees de recensies via https://www.citygirl.nl/node/354/page2#post92367

                Contact info

                06-47041111 (SMS of Whatsapp in het Engels)
                kinkygirlstella@hotmail.com
                kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
                Kinky Advertentie
                twitter.com/kinkygirlstella

                Comment


                • #9


                  Comment


                  • #10
                    Wil jij bij de knappe druk bezette Kinkygirl Stella in Den Haag toch kans maken op een sessie? Dit is misschien de kans!

                    Er is haast niet tussen te komen als je met Stella wil afspreken, zo populair is ze, ook in combi met Lady M, of geile potente bi-slaaf, of knappe potente she-male of keuze uit diverse knappe slanke kinky girls

                    Misschien maak je meer kans via een gift, zie Stella’s wishlist via https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl...kygirl-stella/


                    Vervolgens kan je alleen Stella mailen via kinkygirlstella@hotmail.com wel in het Engels, en ook de giftcards kunnen daarheen.

                    Lees de lovende recensies van Stella via https://www.citygirl.nl/node/354 en https://www.citygirl.nl/node/288



                    Verras jij deze bloedmooie stunning kinky Lady? Dan ben jij wellicht snel in een kinky heaven!

                    Comment


                    • #11
                      Promote yourself! Krijg meer slaven samen met smdome.com



                      Ben je een commerciële Meesteres of Kinkygirl en zoek je naar meer slaven en betere verdiensten? Wij kunnen je daarmee helpen! SMDome heeft ruim 15 jaar ervaring in marketing in de BDSM-wereld en heeft een bereik naar duizenden mannelijke liefhebbers van betaalde kinky-sex in Nederland en België. En dat bereik kunnen we gebruiken om jou onder de aandacht te brengen bij slaven die nog niet van je hebben gehoord en dus jouw klant kunnen worden.

                      Daarom hebben we een pakket samengesteld, wat je brengt naar betere verdiensten.

                      Ons marketing-pakket:
                      • Vier keer per maand een nieuwsbericht met foto, gepubliceerd op smdome.com, het grootste BDSM blog van de Benelux
                      • Drie keer per maand in onze e-mail nieuwsbrief, die naar ruim 15.000 man wordt gestuurd
                      • Vier keer per maand een vermelding met foto op Twitter (@smdomecom, met ruim 12.500 volgers)
                      • Eén keer per maand een nieuwsbericht met foto, gepubliceerd op smdome.de, ons groeiende BDSM blog in Duitsland
                      • Een eigen profielpagina op KinkyDevils.nl, waar vele kwaliteits Domina’s uit binnen en buitenland op staan
                      • Een goed zichtbare plek op smdome.com, aan de rechterzijde, om een eigen banner te plaatsen ter grote van 278×60


                      Met de inzet van deze marketingmiddelen wordt je goed zichtbaar bij de Nederlandse en Belgische kinky-liefhebbers.
                      Interesse?

                      Wij bieden ons marketing-pakket aan voor een degelijke prijs, we informeren je daar graag verder over. Mail ons op info@smdome.com en we helpen je met plezier naar een grotere klanten-kring! Mail ons ook gerust als je meer vragen hebt, of als je opzoek bent naar een geschikte locatie om je SM-sessies te houden.

                      Comment


                      • #12
                        Mistress Luna - Den Haag



                        Geleenstraat 94 boven (1e etage) , zeer fraaie en luxe SM kamer

                        €200,00 per uur

                        +31 6 57 03 52 41(Whatsapp only, in Engels)

                        Comment


                        • #13
                          Mistress Michela; sensuele dominantie op top niveau! Morgen donderdag weer aanwezig in Amersfoort

                          Elke recensie die je leest komt het naar voren, de sensualiteit van Meesteres Michela. Een vrouw die slaven naar grote hoogte brengt door haar schoonheid, opwindende manier van communiceren en vaardigheden in het SM spel.



                          Ondertussen kunnen we spreken van een volmaakte Domina, die met haar sessie ervaring en grote collectie van SM attributen vele facetten van een BDSM sessie uitvoert. Strap-ons, dildo’s, zwepen, electro en sinds kort een VR bril voor een extra dimensie. En haar collectie van fetishkleding breid zich ook continu uit zoals je kan zien op de vele prachtige foto’s die er van haar gemaakt zijn door professionele fotografen.

                          En het spelen met subs doet ze met veel plezier, want de kinky games geven haar veel voldoening. Te zien dat slaven haar dienen, haar het vertrouwen geven om lichaam en geest aan haar over te geven en vaak terug komen om weer nieuwe dingen uit te proberen stemt haar tevreden. Of het nu een soft-SM sessies is, fetishgames, erotische dominantie of een hard SM spel, zolang jij haar het vertrouwen geeft en bereid bent je open te stellen aan haar zal ze (binnen jouw grenzen) met een glimlach jou bespelen.



                          Afspreken met Meesteres Michela

                          Mrs. Michela speelt haar sessies exclusief bij de studio’s van SM Studio Nederland, alleen in Amersfoort

                          Je kan Meesteres Michela (in het Engels) persoonlijk benaderen om een sessie af te spreken. Over het algemeen houd ze haar sessies van maandag t/m zondag tussen 11.00 en 22.00 uur. Geef haar duidelijk aan wanneer jij zou willen en meld haar beknopt jouw fantasie. Hou er rekening mee dat deze dame populair is, dus niet direct kan reageren als ze bezig is in een sessie. En, haar agenda kan als snel gevuld zijn.

                          Contact haar via whatsapp/sms op +31(0)623026256 of mail mistressmichela@gmail.com (in het Engels). Haar tarief is 200 euro per uur.

                          Meer info: www.meesteresmichela.nl.

                          Comment


                          • #14


                            Comment


                            • #15
                              Tips om goed over te komen bij klasse dames zoals in deze advertorial te zien zijn:

                              1. zorg voor een goede persoonlijke hygiene, het is voor jou toch ook niet leuk om met een niet goed verzorgde vrouw sex te hebben of een sessie te spelen?
                              2. lekkere aftershave op, lekker gedoucht en of geschoren en tanden gepoetst
                              3. speel je graag kinky games met anaal spel zoals dildo's of fisting bij jou anaal? Zorg dan dat je goed gespoeld bent thuis, want het is voor dames echt niet leuk om anaal bezig te zijn als ze daar in dirt roeren en of ruiken, jij wilt toch ook een goede interactie in de sessie en dat ze het ook leuk hebben? Die energie geven ze jou dan ook eerder terug Meer willen weten over hoe anaal spoelen en schoon zijn? Lees eens hier https://www.citygirl.nl/node/45360
                              4. geef eens een fooi of cadeautje, het zal wonderen doen
                              5. en natuurlijk altijd beleefd en vriendelijk en haar grenzen respecteren, en bij twijfel of je iets wel of niet mag doen bij haar, gewoon eerst ff vragen



                              En lees verder wat algemene tips van andere leden via https://www.citygirl.nl/node/54544 , echt als je daar rekening mee houdt zal je zien dat je veel leukere speeltijd krijgt met de dame van jouw keuze en ook veel meer respect van haar voor jou

                              De dames zullen dan meer genieten, en jij dan automatisch ook!

                              Respect yourself and the ladies - Think positive, Be gentle, Have a good hygenic!

                              Comment


                              • #16
                                Alle SM en Kinky nieuwtjes ook direct te volgen op www.smdome.com en www.smdome.de

                                Comment


                                • #17
                                  Kinky Stella



                                  Kinky Stella ontvangt gemiddeld 2 weken in Den Haag en 7 weken niet, zowel in de middag als avond op haar luxe sfeervolle SM kamer, in de redlight. Adres Geleenstraat 23k7.

                                  Contact info zie https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl...kygirl-stella/

                                  Recensies via https://www.citygirl.nl/node/288 EN https://www.citygirl.nl/node/354 te lezen en te schrijven 😊

                                  Comment


                                  • #18
                                    Meesteres Luna uit Den Haag heeft een nieuw what's app nummer voor klanten!



                                    Only what's app: 06-57035241

                                    https://www.kinkydevils.nl/mistress-luna/

                                    Comment


                                    • #19
                                      Luxe vergunde SM kamers te huur in Almere!

                                      SM Studio Almere

                                      De voordelen van huren bij SM Studio Almere:

                                      - Ruime SM speelkamers met vergunning, dus legaal
                                      - Sfeervol ingericht
                                      - Vele SM meubels aanwezig
                                      - Discrete ontvangst van uw gast door onze gastvrouw
                                      - Douchegelegenheid en schone handdoeken
                                      - Discrete ontvangst en privacy voor uw gasten
                                      - Gratis parkeerruimte
                                      - Centraal in Nederland gelegen. Dus goed bereikbaar voor vele slaven/klanten, meer kans op goede omzet
                                      - Eventuele ondersteuning in marketing om meer slaven/klanten te vinden voor uw slavenstal en/of SM afspraken
                                      - Eventuele ondersteuning in webdesign, foto- en filmshoots

                                      >> Voor meer informatie, foto's en prijzen, kijk op www.smstudio-almere.nl <<


                                      Comment


                                      • #20
                                        KInkygirl Stella & andere kinky ladies for bi-slave sessions, cuck old sessions, kinky SM shows with slave … and more crazy highclass kink parties…

                                        Stella is nu op vakantie tot medio augustus, Lady M inmiddels wel weer aanwezig



                                        Deze 2 kinky Godinnen Stella & Lady M zijn beide:

                                        * blond
                                        * slank
                                        * D-cup borsten
                                        * bloedmooi
                                        * naughty
                                        * sensual
                                        * kinky
                                        * real highclass
                                        * open minded
                                        * zeer ervaren
                                        * full fantasies

                                        For kinky gentlemen with style and good hygenic, who are serious, openmindend, clean inside the ass, respectfull, positive energy….

                                        * bi slave parties, sessions
                                        * cuck old sessions
                                        * kink SM show with other slave and you must watch, and maybe we play also with you!
                                        * slut pegging (strap on different sizes) & fisting training
                                        * masturbation lessons
                                        * fuck machine

                                        Long term sessions at luxery BDSM room….

                                        E-mail: kinkygirlstella@hotmail.com

                                        PLEASE! NO NEGATIVE PEOPLE WITHOUT A GOOD HYGENIC, THIS IS FOR THE UPPER REAL HIGHCLASS KINK GENTLEMEN WHO WANTS TOO PLAY AT HIGH LEVEL WITH POSITIVE FLOW AND RESPECT TO EACH OTHER AND OTHER SLAVES IN OUR ROOM!

                                        Reviews: https://www.citygirl.nl/node/61806/page3#post86473 & https://www.citygirl.nl/node/354/page3#post85320

                                        Comment


                                        • #21
                                          Meesteres Vernice - SM Studio Amersfoort

                                          Op haar SM kamer is zij in Amersfoort aanwezig, 5 t/m 15 juli



                                          Ja heren het gaat altijd snel met de agenda van Meesteres Vernice die alleen in Amersfoort bij www.smstudio-amersfoort.nl ontvangt. Dus afspreken is nu aan te raden.

                                          SM kamer is voorzien van airco! - ook neukmachine en Venus 2000 milkingmachine en neukboor aanwezig!

                                          Zie ook https://www.smstudio-amersfoort.nl/agenda/2020-11/.

                                          Tussen 12.00 en ca 22.00 uur zijn dan sessies mogelijk van fetish, SM, soft SM, kinkygames en met een erotische twist. Echter wel voor mannen die hun persoonlijke hygiene op orde hebben en ca 28 jaar of ouder zijn, en minimaal een sessie van 45 minuten willen spelen.

                                          Vul dan altijd het contactformulier COMPLEET in via https://www.meesteresvernice.nl/nl/c...dom-meesteres/

                                          Comment


                                          • #22
                                            Voor echte SM, knappe Meesteres Luna ontvangt je in luxe grote SM-kamer in Den Haag!

                                            HAAR WERKTIJDEN:

                                            ZONDAG VRIJ
                                            MAANDAG 18.00-0.30 UUR AANWEZIG
                                            DINSDAG 12.00-0.30 UUR AANWEZIG
                                            WOENSDAG 12.00-0.30 UUR AANWEZIG
                                            DONDERDAG 18.00-0.30 UUR AANWEZIG
                                            VRIJDAG 12.00-0.30 UUR AANWEZIG
                                            ZATERDAG 18.00-0.30 UUR AANWEZIG



                                            Degenen die in de avonden wel eens een wandeling maken door de Geleenstraat in Den Haag, hebben haar mogelijk wel eens gespot. Meesteres Luna kijkt namelijk vanuit haar prachtige SM kamer uit op de gehele straat. Op de eerste verdieping heb je haar mogelijk zien staan.

                                            Meesteres Luna is een 33-jarige echte Domina. Een mooie slanke vrouw, die alle zintuigen weet te prikkelen zoals in meerdere recensies te lezen is. Er is geen erotiek bij haar mogelijk, maar wel soft en hard SM van goed niveau. Ze heeft een ruime ervaring in anaalspel, voor beginners, strap-ons tot aan fisting aan toe. En ook haalt ze veel plezier uit needleplay. Ze is in het bezit van vele SM-toys en fraaie fetish-outfits. Veel is mogelijk op SM gebied, maar dus geen erotiek.

                                            Ze ontvangt elke maandag t/m zaterdag, aan de Geleenstraat 94 (kamer 3) op de eerste verdieping dus. Het is één van de mooiste SM-kamers, ruim en luxe met een sling, andreaskruis en bed. Van 18.00-00.30 uur zijn sessies mogelijk. Haar tarief is 100 euro per 30 minuten & 200 euro per uur. Afspreken kan door een whatsapp bericht in het Engels te sturen naar Meesteres Luna op 06-57035241. Geef daarin aan op welk moment je een sessie zou willen en beknopt wat je fantasie is.

                                            Comment


                                            • #23
                                              Kinkygirl Stella, heerst in de Geleenstraat in haar SM kamer geile slaven en bislaven - begin augustus pas weer terug....



                                              Alleen bereikbaar in het Engels via what's app als je het kort en bondig weet te houden en je serieus bent en een goede hygiene hebt!

                                              Zie https://www.kinkydevils.nl/kinkygirl...kygirl-stella/

                                              Comment


                                              • #24
                                                Misschien eens leuk te zien wat volgens vele mannen en kinky liefhebbers momenteel de beste Meesteressen en of kinkygirls zijn?

                                                *** NIEUWE TUSSENSTAND! 20 juni **

                                                Zie hier https://www.smdome.com/favoriete-mee...sen-en-waarom/



                                                En breng ook zelf je stem uit

                                                Staat jouw favoriete Meesteres of kinkygirl er nog niet bij, meldt dan duidelijk haar werknaam, werklocatie en link naar eventuele advertentie of profielpagina van een locatie waar ze ontvangt, en mail dat naar info@smdome.com

                                                Comment


                                                • #25


                                                  Meesteres Luna nu weer aanwezig Only what's app: 06-57035241

                                                  Mistress Luna uit de Geleenstraat nu weer aanwezig! Verras jij haar met een bezoek voor een kinky sessie?

                                                  Comment

                                                  Working...
                                                  X