Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Advertentie: Privehuis La Cloche - Utrecht

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Advertentie: Privehuis La Cloche - Utrecht






    Welke sexy meisjes er aanwezig zijn? De weekplanning is te zien via privehuislacloche.nl/weekagenda.
    Last edited by Privehuis La Cloche; 15-10-2024, 16:28.

  • #2
    Uitzending van 'Pointer' met interviews bij La Cloche



    Op 18 oktober was op NPO2 een uitzending van Pointer waar onderzoeksjournalisten een kritische kijk namen op sekswerk en dan vooral hoe de overheid op zowel landelijk als regionaal niveau daar mee om gaat.

    Journaliste Anna Gimbrère kwam met de camera langs bij ons in Utrecht, samen met gemeenteraadslid Ellen Bijsterbosch om in gesprek te gaan met onze eigenaar (Raymond). Ook sprak Anna met Tasha, die regelmatig bij ons werkt.

    De hele uitzending is terug te kijken via deze link.


    Comment


    • #3
      https://www.privehuislacloche.nl/nie...isprostitutie/

      Reactie management op plannen Gemeente Utrecht legalisering thuisprostitutie

      Het is symboolpolitiek. Thuisprostitutie was om goede redenen verboden, namelijk overlast in buurt, onveilige werksituatie van de sekswerkster, privacy sekswerkster, belastingontduiking, geen voldoende zicht op minderjarigheid, gedwongen prostitutie, illegaal werkend in Nederland, hygiene etc. etc.

      Doel van comissie Sorgdrager was meer veilige legale sekswerkplekken in Utrecht.

      Nu met legalisering van thuisprostitutie wordt dat doel niet bereikt.

      * sekswerker moet op adres wonen en ingeschreven zijn, dus geen veiligheid, geen privacy en overlast in buurt blijft
      * er zijn onvoldoende handhavers dus positie minderjarige sekswerksters, gedwongen sekswerksters, belastingontduikende sekswerksters en amper check op hygiene blijft.
      * meeste sekswerksters kunnen nog steeds als sekswerksters geen bankrekening krijgen dus zijn dan al direct in overtreding
      * meeste sekswerksters huren een huis en woningeigenaren of cooperaties zetten sekswerksters vaak het huis uit vanwege hun beroep

      Sekswerksters die nu op thuislocaties werken doen dat omdat ze geen belasting willen betalen en veelal niet op hun eigen thuisadres maar op gehuurde tijdelijke locaties en die blijven dat doen. Veelal uit Oostblok en Zuid Amerikaanse landen trekken ze rond per land zonder BSN nr, die sekswerkers kunnen of willen niet legaal werken en blijven dus illegaal werken. Dat is ook te zien o.a. in steden als Lelystad en Tilburg waar thuisprostitutie legaal onder voorwaarden. Er zijn maar een handjevol sekswerkers daar nu legaal aan het werk maar 80-95% blijft illegaal weken. Voldoende nieuwsberichten daarover te vinden dat men steeds illegaal werkende sekswerkers aantreffen.

      Sekswerkers die legaal in privehuizen en clubs werken wonen vaak niet in dezelfde stad als hun werkplek, ook vanwege die reden van veiligheid en privacy.

      De overheden begrijpen de realiteit niet en zorgen nu voor amper een verandering in de markt, hooguit dat de groep thuiswerkende dames juist kwetsbaarder worden.

      Het enige doel wat bereikt wordt is om naar de maatschappij duidelijk te maken dat een sekswerkster een normaal beroep is, maar dat is dan ook echt alles.

      Advertentiesites als www.kinky.nl, www.citygirl.nl, www.sexjobs.nl blijven vol staan met illegaal werkende sekswerkers ook in de steden waar thuiswerk gelegaliseerd is.

      Opnieuw veel belastinggeld over de balk gegooid en met een plan wat bij voorbaat al mislukt is m.b.t. legaliseren thuisprostitutie.

      Comment


      • #4


        Vanaf ongeveer 50 seconden gaat het over La Cloche

        Reactie Privehuis La Cloche Utrecht op Johan Derksen & Hugo Borst Vandaag Inside, geen spook meer....

        Beste Johan en Hugo,

        Gisterenavond spraken jullie over jullie bezoek aan onze toenmalige seksclub aan de Amsterdamsestraatweg in Utrecht over het spookverhaal wat rond ging en jullie vermoedelijk aan onze bar hebben opgepikt. Gelukkig is Johan Derksen nog vol op onder ons en kan zijn geest dus niet in onze kamers rondwaren ;-)

        Ook was het niet kamer 6 of 7 wat Hugo Borst benoemde, maar op kamer 5 in die tijd op zolder. Echter alle kamers zijn nu op de begane grond, er is geen bar meer omdat we een privehuis zijn geworden. De 1e en 2e etages zijn nu woonstudio's geworden.

        Helaas wordt de legale prostitutie zoals onze zaak nog is, verder teruggedrongen door onze overheden en opkomst van illegale thuisprostitutie die zwart kunnen werken zonder controle op handhaving regels door de Gemeente en via internet hun klanten scoren. De vraag is dus ook hoelang wij La Cloche en onze collega verderop in Utrecht, de twee enige op dit moment overgebleven legale privehuizen met vergunning nog kunnen bestaan. Mede omdat er ook nieuw EU beleid/regel is gevonden dat een seksvergunning een schaars goed is en vergeven moet worden aan een andere partij als de periode van de vergunning verlopen is. Terwijl geen één ondernemer zal investeren op een vergunning voor éénmalig 5 jaar, dat is niet rendabel. Dit geldt straks ook voor de redlight/raamgebieden. Legale prostitutie zal in Nederland stap voor stap verdwijnen. Wij hopen dat jullie als liefhebbers de noodklok voor ons kunnen luiden, want Nederland zonder legaal sekswerk begint een saai land te worden, en misstanden in het illegale circuit onder sekswerkers met kans op uitbuiting, overvalgevaar etc. zit niemand te wachten.

        Wij zien jullie mannen van Vandaag Inside als onze voorvechters die behoud van de Nederlandse cultuur van sekswerkers willen behouden. Wij rekenen op jullie!! Daarom zijn jullie van harte welkom in ons gezellige privehuis voor een gratis erotische date met één van onze sexy dames! Komen jullie? Dan laten de La Cloche dames jullie komen! ;-)

        Hartelijke groet,

        Managementteam Privehuis La Cloche Utrecht

        Privéhuis La Cloche
        Amsterdamsestraatweg 287D
        3551 CE Utrecht
        030-2432829
        www.privehuislacloche.nl
        info@privehuislacloche.nl

        @laclocheprive
        @lacloche.utrecht
        @laclocheutrecht



        Comment


        • #5
          Hebben jullie deze 2 polls al gezien voor verkiezing beste girlfriend-experience locatie qua dames van plezier?

          https://www.citygirl.nl/node/137778 & https://www.girlsreview.nl/threads/w...ce-dvps.63721/

          Stem jij ook mee?

          Comment


          • #6


            Comment


            • #7
              Sexy, goed verzorgde en gemotiveerde dames gezocht vanaf 21 jaar!

              Wij zoeken kwaliteit, positieve energie, inzet, wij bieden jou een net kwaliteitsprivehuis met goede hygiene, sfeervolle kamers, vrijheid in werktijden en kiezen klanten, en een nette klantenkring

              Wordt jij de nieuwe La Cloche girl?



              Comment


              • #8
                Marina



                zie meer foto's en info via https://www.privehuislacloche.nl/marina/

                Comment


                • #9
                  Doe jij al mee aan onze recensie-actie?

                  Meedoen is makkelijk en gratis en je maakt écht kans elke maand! 🏆

                  Recensies op Citygirl.nl, Girlsreview.nl én Kinky.nl doen allemaal mee!




                  Comment


                  • #10
                    Hebben jullie dit topic gezien? Leuk voor de dames, welke dames jij het leukst vindt te benoemen

                    WAAR BLIJFT JOUW STEM?

                    https://www.citygirl.nl/node/13449/page2

                    & deze?

                    https://www.privehuizenblog.nl/favor...uis-en-waarom/

                    Wie zijn jouw favoriete privehuisdames?

                    STEM JIJ OOK VOOR JE FAVORIETE DAMES?

                    Comment


                    • #11
                      Suus - nieuwe foto's



                      Zie ook https://www.privehuislacloche.nl/suus/ en afspreken met deze nieuwe sexy aanwinst is aan te bevelen!

                      Comment


                      • #12
                        Sexlessen/Virginservice zie ook: https://www.privehuishod.nl/sexlessen-virginservice/ & https://www.privehuislacloche.nl/sex...virginservice/



                        Sexlessen/Virginservice

                        Wij krijgen best vaak vragen van mannen die niet veel, of geen ervaring hebben qua erotiek en sex met een dame. Dat kan natuurlijk allerlei oorzaken hebben, en het is natuurlijk geen probleem voor een aantal van onze dames. De onderstaande dames zijn uitermate geschikt voor deze service. Zij zullen met geduld en aandacht een prettige tijd met u doorbrengen waarbij, naast intiem en oraal, ook tongzoenen mogelijk is (bij de juiste klik & hygiëne).

                        Op de profielpagina’s op onze websites van de verschillende privéhuizen van de genoemde dames kunt u eventueel foto’s en beschrijvingen van de dames lezen. Daar staan ook buttons naar recensies die geschreven zijn door gasten die u voor gingen. Tongzoenen en beffen zijn eventuele extra’s die de dames zelf bepalen, zie daarvoor ook op onze pagina’s tarieven en werkwijze.

                        Deze dames werken dus op een relaxte manier met aandacht en begrip voor u en natuurlijk kunt u verder zelf aangeven wat uw wensen zijn en dat vrijblijvend bespreken bij het voorstellen voordat u uw keuze maakt of toch besluit het niet te doen. Dat is geen enkele probleem.

                        Privéhuis La Cloche – Utrecht – Amsterdamsestraatweg 287D
                        • Adriana
                        • Chantal
                        • Cindy
                        • Lynn
                        • Felicia
                        • Isabella
                        • Laura
                        • Linda
                        • Marina
                        • Milou
                        • Noor
                        • Natasja
                        • Nova
                        • Rianne
                        • Suus
                        • Sofia

                        De foto’s en profielpagina’s van deze dames vind u op: www.privehuislacloche.nl/photos

                        Privéhuis House of Dreams – Amersfoort – Soesterweg 271
                        • Anouk
                        • Barbara
                        • Blanca
                        • Caylin
                        • Esmee
                        • Eva
                        • Fabienne
                        • Felicia
                        • Femke
                        • Jaimy
                        • Julia
                        • Lara
                        • Lola
                        • Lucia
                        • Mandy
                        • Merel
                        • Milou
                        • Monique
                        • Natasja
                        • Tasha
                        • Zoey

                        De foto’s en profielpagina’s van deze dames vind u op: www.privehuishod.nl/photos

                        Privéhuis Almere – Almere – Josephine Bakerstraat 29
                        • Anna
                        • Desiree
                        • Femke
                        • Jane
                        • Kim
                        • Lara
                        • Lisa
                        • Lyn
                        • Maud
                        • Milou
                        • Nicole
                        • Suzy

                        De foto’s en profielpagina’s van deze dames vind u op: www.privehuisalmere.nl/dames


                        Comment


                        • #13
                          Heerlijke foto's van Felicia!

                          Deze week maandag & donderdag weer aanwezig, reserveer telefonisch via de gastvrouw




                          Deze Nederlandse twintiger in fraaie lingerie ziet er heerlijk uit, die ook perfect haar volle C-Cup borsten accentueert. Er is één ding beter dan kijken naar de foto's van Felicia.... En dat is Felicia met eigen ogen zien en vooral haar voelen!

                          In de week-agenda kan je zien wanneer deze leuke meid bij ons in Utrecht aanwezig is. Meer foto's kan je zien op Felicia haar profielpagina. En ben je nieuwsgierig naar ervaringen van andere gasten met Felicia? Lees dan is de tientallen positieve recensies.


                          Comment


                          • #14
                            Deze leuke sexy Viola weet hoe ze jou moet verwennen!

                            Lekkere billen, mooie B-Cup borsten en lang golvend donker haar. Je kan dat nu goed zien want alle foto's van Viola zijn zichtbaar op haar profielpagina.

                            Meerdere dagen per week is ze bij ons in Utrecht. In de agenda meldden we op welke dagen en tijden ze verwacht wordt.



                            Comment


                            • #15
                              Hou jij van een maatje meer en dat in combi met extra geilheid? Kom dan op maandag of vrijdag voor onze ondeugende Valencia!



                              Zie ook https://www.privehuislacloche.nl/valencia/

                              Comment


                              • #16
                                De agenda van Chantal!

                                zie haar werkdagen en tijden op www.privehuislacloche.nl/weekagenda

                                ☎️ 030-2432829



                                Comment


                                • #17


                                  Comment


                                  • #18


                                    Comment


                                    • #19


                                      Comment


                                      • #20
                                        Nieuw: Lilly, 21 jarige Nederlandse 'girlfriend' en onderdanige in SM

                                        Iedere zaterdag & zondag aanwezig

                                        Lilly is een leuke Nederlandse meid van 21 lentes. Lekkere C-Cup borsten en een steeds wisselende haarkleur. Dus het is altijd een verrassing :-)

                                        Lees de recensies via https://www.citygirl.nl/node/137350

                                        Haar specialiteit is de Girlfriend Experience. Tongen, elkaar oraal verwennen en een lekkere vrijpartij behoort dus tot de mogelijkheden. Zoals altijd, mits de juiste klik en je hygiëne op orde is natuurlijk. De dames bepalen altijd zelf of ze deze diensten aan jou willen aanbieden of niet.

                                        Dat geld ook voor Lilly haar liefhebberij voor Soft-SM waarbij zij onderdanig is en jij dominant. Op haar profielpagina lees je welke diensten ze allemaal aanbied. Kom je langs in Utrecht? Je kan in de agenda zien wanneer ze aanwezig is.


                                        Comment


                                        • #21


                                          Adriana is nu op vakantie

                                          Comment


                                          • #22
                                            Valencia! Lieve volslanke dame die weet hoe een man te pleasen

                                            maandag en vrijdag aanwezig

                                            Valencia is een lieve volslanke dame, een MILF die weet hoe een man te verwennen! Voor een echte vrijpartij kan je bij haar terecht. Tongzoenen, oraal verwennen, tussen haar grote E-Cup naturel borsten… Deze Oost-Europese van 46 lentes ontvangt in Utrecht, je kan in de agenda zien wanneer ze aanwezig is.

                                            Meer zien? Alle foto’s vind je op privehuislacloche.nl/valencia.




                                            Comment


                                            • #23
                                              Chantal


                                              Zie de recensies via https://www.citygirl.nl/node/32360

                                              Comment


                                              • #24
                                                Marina! 😍

                                                Marina is zondag in Amersfoort bij www.privehuishod.nl House of Dreams, zij is eerder ook bekend onder de naam Maxime van Amersfoort Prive.

                                                We hebben nieuwe foto’s op onze website staan van Marina… en wat voor foto’s! In fraaie lingerie-setjes is deze slanke lady op de gevoelige plaat gezet. Alle foto’s zijn te zien op haar profielpagina. Welke foto is jouw favoriet?

                                                Als je Marina in levende lijve wil meemaken, check dan de week-agenda om te zien wanneer ze bij ons in Utrecht is.

                                                Lees de recensie over Marina via https://www.citygirl.nl/node/108497



                                                Comment


                                                • #25


                                                  Sex vanaf €80,00, zie alle sexy dames wanneer ze aanwezig zijn via de week-agenda!

                                                  Comment

                                                  Working...
                                                  X