Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova, Privehuis La Cloche, Utrecht, Amsterdamsestraatweg 287D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nova, Privehuis La Cloche, Utrecht, Amsterdamsestraatweg 287D

    Naam: Nova
    Leeftijd: 26
    Uiterlijk: volslank
    Kleur haar: zwart
    Lichaamsbouw: normaal postuur
    Cupmaat: D
    Siliconen: nee
    Piercing: nee
    Tattoo's: nee

    https://www.privehuislacloche.nl/nova/

    Vandaag was ik in de buurt van Utrecht. Toen ik belde gaf de gastvrouw aan dat er twee nieuwe dames zouden starten. Ze wist alleen niet hoelaat precies.
    Eenmaal aangekomen was er 1 nieuwe dame aanwezig. Zij kwam zich meteen voorstellen. Ze was overigens nog niet omgekleed dus vers van de pers. Ik koos voor 30 minuten. Je merkte dat ze het best spannend vond. Eenmaal op bed vroeg ze wat ik lekker vind. Ze begon met zoenen en al snel ging de condoom eromheen. Ze begon me heerlijk te pijpen en deze dame is erg goed in deeptroat. Dat was top! Daarna zakte ze nog iets verder naar beneden en begon ze mijn ballen te likken.
    Het intieme deel kon beginnen. Eerst cowgirl en missionaris afgemaakt waarbij ze ook volop genoot.
    Wat ze nog aan het einde meegaf: “ik vond het echt fijn met je. Was echt nerveus en je stelde me echt op mijn gemak.”
    Leuk om dit terug te horen. Ik denk dat LC een topper erbij heeft.
    Last edited by Giovanni_; 1 week ago.

  • #2
    Nova is een noviteit bij lc. Ze kwam voorbij lopen bij het voorstellen en ik wist meteen dat ik met haar zou kameren. Heerlijk geneukt in 3 standjes en toen ik het niet meer kon houden in haar klaargekomen, MC uiteraard. Voor herhaling vatbaar.

    Comment

    Working...
    X