Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kasy, Den Haag, Geleenstraat 23 kamer 6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #26
    Behoorlijk afgevallen? Vreemd, in mijn beleving was ze behoorlijk slank met een paar fantastische borsten.
    Moet trouwens nog een recensie schrijven, zal ik deze week nog even doen.

    Comment


    • #27
      Ze had wel sexy heupen en geile ronde ass, heb haar ff niet gezien

      Comment


      • #28
        Wel goede sex, niet speciaal of zo, wel lekkere body etc geen snugger type

        Comment


        • #29
          Webmaster
          Svp adres wijzigen in 23 k6.

          Comment


          • #30
            Is ze op vakantie?

            Comment


            • #31
              Voor ik meen 4 weken..

              Comment


              • #32
                Zag ik haar niet op 23k10 met witte laarzen? Of zijn er een paar look a likes?

                Comment


                • #33
                  Ik loop een stukje achter maar na de vakantie ben ik weer fris en fruitig dus ik heb me voorgenomen om de komende week weer wat bezoekjes neer te pennen hier.
                  Cassy dus.
                  Cassy had ik al eens bezocht icm Sally, werd een geile trio maar op de kleine kamers beneden zal dit niet meer gebeuren want het is toch wel erg krap maar aangezien Cassy er fantastisch uit ziet ging ik voor de bijl toen ik enige tijd geleden een paar rondjes liep maar ik helaas niets kon vinden totdat ik opeens Cassy zag staan met haar toplichaam op haar hoge hakken.
                  Jammer dat ze geen laarzen heeft, op mijn vraag of ze die heeft antwoordde ze ontkennend, jammer want gezien haar kinky skills zou dat voor mij te kers op de slagroom zijn maar wie weet dat ze met de winter in aantocht toch een paar hoge laarzen aan gaat schaffen.
                  Hoe dan ook, ik ging naar binnen en sprak af om een uurtje te blijven en er een kinky sessie van te maken.
                  Kleertjes gingen uit en ik gaf aan dat er voor het anale spel rustig opgebouwd zou moeten worden aangezien ik nou eenmaal een beetje krap ben en eerst goed opgerekt moet worden.
                  Altijd lastig maar hier wordt voor mij wel het kaft van het koren gescheiden dus ik was benieuwd hoe dit bij Cassy zou gaan.
                  Naakt op het bed werd ik vastgebonden, blinddoek hoeft niet want dat vind ik erg geil als de dame in kwestie laklaarzen aan trekt en dat geluid is voor mij onderdeel van het spel waar ik doorgaans erg opgewonden van word maar goed, genoeg over de laarzen.
                  Cassy beheerst het spel uitstekend, ze begon mijn lichaam te teasen, af en toe mijn harde lul masserend en met haar prachtige lichaam lag ze over me heen te kronkelen, erg geil.
                  Na een kwartiertje werd er een handschoentje aangetrokken en begon ze met mijn kont te spelen, wat gel en vinger na vinger werd het langzaam opgerekt en werd er een dildo ingebracht. Het lijkt ma erg geil om geneukt te worden door een dame met een strapon maar daar komt het vaak niet van omdat ik de dildo niet kan hebben maar deze dildo werd ingebracht met de hand en later bleek dat deze erg lang was en ik denk dat die wel 25 cm piep zat, ongeloof was mijn deel maar ze gaf aan dat die toch echt zo diep was binnen gegaan.
                  Onderwijl pijpte ze me wat erg lekker was en uiteindelijk trok ze me klaar op een bijzonder intense manier, pfoe ik moest even bijkomen maar na een paar minuutjes een wasje gedaan en weer aangekleed.
                  Tijdens het napraatje gaf ze aan dat ze de week erop naar huis zou gaan en daar laarzen aan zou schaffen maar toen ik een paar weken later langs liep en vroeg of ze inmiddels laarzen had keek ze me aan alsof ze water zag branden.
                  Jammer en ben vervolgens bij Anna naar binnen gegaan.

                  Al met al een geslaagd bezoek, mooie dame die het spel voor mij goed beheerst dus herhalingsgevaar is aanwezig

                  Comment

                  Working...
                  X