Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Renate, Privehuis Almere, Josephine Bakerstraat 29

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Top halfuurjte gehad met Renate. Voor herhaling vatbaar!

    Comment


    • #77
      ze zegt de laatste tijd veel af, steeds verdwijnt ze van de planning

      Comment


      • #78
        Ze ademt sex, ze IS sex en lust! A real nymph! Wat een geil wijf is dit toch

        Comment


        • #79
          Afgelopen week een spetterende afspraak gehad met deze heerlijke dame!
          Er is niets gelogen aan de eerdere recensies… Renate is spontaan, knap met een supersexy lichaam, om op te vreten. Oké, dat was dan weer niet de bedoeling maar verder kon er veel. Fantastische sex gehad.
          ik ben bang dat ik er snel weer aan moet geloven 😜

          Comment


          • #80
            Ben nu 3 keer een uur bij Renate geweest en dit zal zeker vaker gaan gebeuren. Ze geeft een echte girlfriends experience. Bij binnenkomst meteen heerlijk tongzoenen, waarna we elkaar uitkleden. Ook al heeft ze niet veel aan. Elke keer weer een verrassing wat voor mooie lingerie ze aan heeft. Al zoenend richting het bed waar we heerlijk verder gaan met het voorspel met heerlijke pijpbeurten waarna we fijn seks hebben. Kan niet wachten tot de volgende keer. Tot snel Renate.

            Comment


            • #81
              Al weer veel te lang geleden dat ik de meest passie volle date heb gehad ooit met Renate. Wat een pracht vrouw, bij binnenkomst (was nog niet eens binnen) al volop zoenen en de passie ging het hele uur door. Snel weer een x langs als het uitkomt qua route planning gezien de Almere lokatie

              Comment

              Working...
              X