Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monica, Antwerpen, Verversrui 14-2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #26
    Ze is weer aanwezig😃

    Comment


    • #27
      Eindelijk Monica bezocht; ze stond al lang op mijn lijstje. Ik had nog geen ervaring met haar, maar het is mij uitermate goed gevallen. Gezellig praatje, beetje elkaar opwinden voordat we op het bed belanden en daarna een heerlijke pijpbeurt. Dan verschillende sekstandjes, waarbij deze mooie, zeer actief en passioneel mij een grandioze tijd heeft doen beleven. elk moment was echt genieten van haar prestatie en ook zeker van haar onbeschrijflijk knappe lichaam, en wat een droomtieten heeft deze beauty! Herhalingsgevaar 100.000%!😍🤩

      Comment


      • #28
        ik had de positieve recensies ook hier geleden en zag haar vrij staan, dus er heen en kon niet missen qua beschrijving en dus ff later via de vuurtorenwenteltrap achter haar sexy benen en billen aan. Zeer relaxte vriendelijke dame met tophygiene zoals hier al eerder geschreven. En ik kreeg een zeer goede zeer erotische opwindende tijd met haar. Teasing lekker, ook bij haar en super pijpbeurt en neuken in 2 standjes, vond het overheerlijk qua sex en Monica ook als prachtige en fijne vrouw.

        Comment


        • #29
          volgens mij rond deze tijd voor langere tijd op vakantie

          Comment


          • #30
            Originally posted by Vlaamse man View Post
            volgens mij rond deze tijd voor langere tijd op vakantie
            inderdaad, komt pas na Pasen terug

            Comment


            • #31
              a.s. zaterdag 3 mei weer terug

              Comment


              • #32
                Afgaande op de lovende comments hier, haar nu bezocht. Mooie lange meid met zeer vriendelijk attitude, goede hygiene en een waanzinnig geile body met dito borsten.

                Ze geilde me perfect en geil op, met haar lippen en tong en body wrijvend over mij heen. Ze weet wat ze doet en is erg opwindend en sensueel. Elkaar oraal verwennen en ook mocht ik haar geile grote tieten verwennen. 2 standjes neuken en ze verwende en plaagde mijn tepels ook. Ik was ruim 3 kwartier binnen voor 150 Euro.

                Als ik weer in Antwerpen ben staat ze zeker weer op mijn lijstje😉

                Comment


                • #33
                  Ook nu geweest en genoten van haar. Topservice, lieve meid en karakter, sensueel en geil op een speelse geile manier. En tophygiene.

                  Absolute topmeid.

                  Comment


                  • #34
                    Verrukkelijke verademing deze Monica qua sex, karakter en energie toch😃

                    Comment


                    • #35
                      Wat ik niet vaak doe maar ook door goede recensies hierover en de hiervoor uitstekend lenende kamer met groot bed bij Jiulia haar overbuurvrouw en vriendin op Verversrui 13 heb ik gekozen voor triootje met haar vriendin Jiulia die dus aan de overkant staat. En eerlijk is eerlijk die 2 weten het je geweldig naar de zin te maken en zijn heel natuurlijk op elkaar ingesteld. Ik waande mij in de 7e hemel van sex en lust!!

                      Comment

                      Working...
                      X