Banner mainpage

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Algemeen - Privehuis House of Dreams, Amersfoort, Soesterweg 269-271

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trevor Horny
    replied
    Inderdaad heb nog een keer gekeken en opglet welke schrijversnamen werden genoemd hahaha

    Leave a comment:


  • Trevor Horny
    replied
    Het is een serie met als thema in het algemeen de wereld achter recensies, niet te letterlijk nemen.

    Leave a comment:


  • Zonnie
    replied
    Alle klachten worden weerlegd, namen vd schrijvers zijn ook wel bekende zeiksnorren hier.

    Leave a comment:


  • BD_1993
    replied
    Originally posted by House of Dreams View Post
    BNN/VARA op bezoek bij House of Dreams



    Als regelmatige bezoeker van HOD wil ik benoemen dat ik weinig herken aan deze uitzending/van de kritiek. Ik heb nog nooit: open condoomverpakkingen, gebruikte tissues of ander afvalmateriaal aangetroffen in een kamer. Ook geen vlekken in de matrassen, welke mijns inziens zeker niet te dun zijn. Op de website staan de tarieven duidelijk benoemd evenals dat de dames voor evt. extra's eigen prijzen hanteren. Van gehorigheid heb ik eveneens nog nimmer last ervaren en wat de aankleding van het pand betreft... over smaak valt te twisten. De agenda wordt dagelijks gedeeld/bijgewerkt. Dat een dame onverwachts verhinderd is kan gebeuren. Ook jou en mij. Afspraken worden keurig nagekomen.

    De doucheruimte en jacuzzi zijn wel wat krap voor mij. Ik heb de 'pech' dat ik 1,95 meter lang en wat breder gebouwd ben. Verder is er weinig keuze als het gaat om het inbegrepen drankje. Ik begrijp dat ik geen horecagelegenheid bezoek, maar een menukaartje en iets ruimer aanbod is wenselijk.
    Last edited by BD_1993; 04-03-2025, 14:55.

    Leave a comment:


  • Scuderia
    replied
    Originally posted by Johnny Walk View Post
    Denk van niet, is internet content waar met name jongeren naar kijken.
    Jongeren zitten er wel het meeste op ja. Maar van de ruim 4 miljoen Nederlanders die op Tiktok zitten, is 34% tussen de 28-43 jaar en ruim 20% boven de 44 jaar. Dus zeker 2 miljoen Nederlanders die al heel lang geen jongere meer

    Ik zie dat het filmpje op Tiktok al 1.1 miljoen keer bekeken is, das niet niks!

    Verder wel een vermakelijk filmpje, vind dat Tasha het goed uitlegt en de eigenaar heeft hart voor de zaak en de dames. Goed om te zien.

    Dat geneuzel over een condoompapiertje dat op de grond ligt en is wel echt spijkers op laag water zoeken. Het is geen gebruikt condoom, het is zelfs geen condoom. Het is een verpakking. Maar goed, ze moesten het item vullen zo lijkt het.

    Leave a comment:


  • Zonnie
    replied
    Haters blijven vaak haters ook vaak klanten v andere zaken of eigenaren v andere zaken met account😉

    Leave a comment:


  • Louis van Gaal
    replied
    Denk dat Tasha misschien nog wel hiervan iets gaat merken. Wellicht heeft zijn schrijvers op CG toch positief verrast. Mij althans wel. Ik had Tasha niet op mijn vizier staan, maar nu opeens wel!

    Leave a comment:


  • Johnny Walk
    replied
    Denk van niet, is internet content waar met name jongeren naar kijken.

    Leave a comment:


  • Stadsmeisje
    replied
    Klopt helemaal, het interviewen van een dame die er werkt en een soort rondleiding van het huis werkt in mijn ogen heel goed. Ik ben heel benieuwd of HOD en Tasha de aankomende week merken dat het drukker is of dat er ook nieuwe mensen langskomen.

    Leave a comment:


  • Sander Schimmelpenninck
    replied
    Ja zoals hier https://www.privehuislacloche.nl/nie...uis-la-cloche/ en hier https://www.privehuislacloche.nl/nie...f-advertentie/

    https://www.rtl.nl/rubrieken/rtl-bou...-met-dames-aan

    https://www.utrechtfans.nl/privehuis...niet-voor-ons/

    Leave a comment:


  • Alles is voor Bassie
    replied
    House of Dreams / La Cloche / SM Studio Almere hebben dit vaker gedaan met tv opnames in het verleden, zie ook advertorials en sites als www.smdome.com , www.privehuizenblog.nl en de nieuwspaginas oo hun eigen sites😉

    Leave a comment:


  • Stadsmeisje
    replied
    Vind de openheid hierover inderdaad verfrissend. Over het algemeen wordt er niet veel in privéhuizen gefilmd (en als dit wel gebeurt dan is dit meestal negatief). Het stigma wordt volgens mij voor een groot deel veroorzaakt door onwetendheid/onbekendheid. In het filmpje wordt zichtbaar dat dit werk om mensen gaat (voor en door) en Tasha straalt uit dat ze plezier in haar werk heeft. Uiteindelijk is het een legale business waarin (ook) mensen werken die dit werk bewust willen doen en hier plezier in hebben; in theorie dus weinig aanleiding om dit verborgen te moeten houden... Denk dat deze openheid daarom heel goed is voor de branche. En dan het liefst natuurlijk nóg wat positiever...

    Leave a comment:


  • House of Dreams
    replied
    Dat klopt inderdaad, dys het werd wat overdreven in bet begin anders hebben ze geen smeuig inderwerp en uiteindelijk is de conclusie dat het wel meevalt en hebben ze een mooi inkijkje in vak van sekswerk.

    We zijn trots op hoe Tasha het deed met haar bekende vrolijkheid en no nonsens attitude. En natuurlijk ook onze gastvrouw Sanne😊

    Leave a comment:


  • Johan Geluk
    replied
    BNN VARA bepaalt de insteek en het is een serie over of negatieve recensies kloppen of niet, hij bezoekt verschillende bedrijven in verschillende branches zoals ook een nagelsalon

    Leave a comment:


  • LadiesLover
    replied
    Ik vond het best een vermakelijk item. Al vind ik het wel vergezocht om op basis van die paar negatieve recensies hier een aflevering aan te wijden.

    De eigenaar komt mooi op voor de dames en daarmee scoort hij bij mij echt punten! Geweldig! Gelukkig ziet de programma maker dit ook en complimenteert hem daarvoor.

    Het slot vind ik nog best positief. Het valt allemaal wel mee hoe slecht het is. En gelukkig is het een redelijk positief eindoordeel.

    Best nog leuke reclame en ik denk dat Tasha's agenda wel eens goed gevuld kan raken komende maanden.

    Maar toch zou ik het leuk vinden als er eens een item werd gemaakt met een positieve insteek. Want het tolerante Nederland roept dat sekswerk geaccepteerd wordt, maar dat zijn vooral woorden.

    Hoe dan ook, een kleine felicitatie naar HOD is hier best op zijn plaats vind ik!

    Leave a comment:


  • Johan Geluk
    replied
    Staat ook op tiktok: https://www.tiktok.com/@bnnvara/vide...ZN-8uJl7YNM6gI

    is natuurlijk met een knipoog, maar gewoon nuchtere reactie, de zeurpieten heb je altijd, en natuurlijk kan er iets kapot zijn maar ook kan een klant een keer geen klik hebben of een fake recensie van concurrent etc. Dat is de wereld van reviews. Zolang een privehuis veel klanten heeft is dat juiste maatstaf

    Leave a comment:


  • Ronnepon
    replied
    https://npo.nl/npo3/max-wipt-langs-b...WO_BV_20254292

    Leave a comment:


  • Utregtert1
    replied
    Genieten is in deze depressieve tijd zeker belangrijk!

    Leave a comment:


  • Stadsmeisje
    replied
    Het genieten van spannende momenten houden we erin 😉

    Leave a comment:


  • House of Dreams
    replied
    Namens alle dames en ons zelf, jullie ook de beste wensen en vele lekkere ondeugende uurtjes toegewenst

    Leave a comment:


  • Yankee
    replied
    ja ik een beetje laat, maar ook van mij de beste wensen en hoop dat jullie wel blijven bestaan, want steeds meer privehuizen zie je dicht gaan zoals nu de Dirk Loogenstraat in Amersfoort en ook Penthouse Prive in Haarlem, en in Utrecht is er ook nog weinig over terwijl de gemeente daar ook een rare visie en fantasie heeft over hoe ze de prostitutie willen helpen, maar dat leidt alleen maar tot minder legaliteit en meer illegaliteit, de politiek is sinds de corona volledig de weg kwijt.

    Leave a comment:


  • Jay41
    replied
    Lieve dames en crew van House of Dreams, La Cloche en Almere.
    Bij deze wil ik jullie een goed en gezond 2025 wensen. Dat de zaken maar goed mag blijven gaan.
    Happy New Year.

    Leave a comment:


  • Stadsmeisje
    replied
    Ik volg dit goede voorbeeld graag; op een mooi nieuwjaar!

    Leave a comment:


  • Alles is voor Bassie
    replied
    Ik wil alle dames van HOD een fantastisch 2025 toewensen

    Leave a comment:


  • House of Dreams
    replied
    Vandaag 24 dec tot 17u open met een leuk aantal sexy toppers, zie www.privehuishod.nl 😉

    Leave a comment:

Working...
X