Wow ja dat zou zomaar kunnen inderdaad... En beide dames zijn alleen maar beter geworden in hun BDSM spel. Echte toppers.
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Algemeen - BDSM Nederland
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Weet ik eigenlijk ook niet. Tot vorig jaar nog wel volgens mij, toen kon je nog sessies boeken via https://cristal-kinky.nl/index.html#
Maar volgens mij spendeert ze nu haar meeste aandacht aan haar membersite https://cristalkinky.com/. En dat zie je ook terug, mooie video's van echt hoge kwaliteit en lang. Blijft een prachtige vrouw.
Comment
-
Originally posted by HenkdeKorte View Post
Mrs Denise heeft inderdaad een vaste klantenkring, ik ben wel 1x bij haar geweest denk 2 jaar geleden, maar weet in detail haar looks niet meer zo goed, en weet niet of ik de aangewezen persoon ben om dan een topic met recensies van haar te openen?
Ik heb haar jaren geleden paar keren bezocht toen ze nog op het Zandpad werkte in Utrecht. Vriendelijke professionele ervaren dame, die vooral vaste klantenkring heeft en grotendeels op afspraak werkt, dat laatste net als Miruna, die maar een enkele keer voor het raam verschijnt zonder afspraak en klanten wil zien voordat ze besluit die te ontvangen.
- 1 like
Comment
-
https://www.sexdome.nl/weetjes/deze-...-vaakst-tegen/
Deze 5 fantasieën komen Meesteressen in Engeland het vaakst tegen
Als je iets wilt weten over leidingen, bel je best een loodgieter. Om te weten wat de vaakst voorkomende seksuele kinky fantasieën zijn, ben je bij een sekswerker aan het juiste adres. The Huffington ondervroeg enkele dames van plezier naar de seks fantasieën die ze het vaakst tegenkomen als Meesteres.
1. Travestie
De meest voorkomende fantasie van mannen is volgens de ondervraagde dames om zich tijdens de seks als vrouw te gedragen. “Het gaat om ontmannelijking en vernedering. Ik doe deze mannen vaak een bh aan en een panty. Soms doe ik ze ook make-up op en laat ze hoge hakken aantrekken”, vertelt ‘dominatrix’ Aleta Cai.
2. Seks met een andere man
Veel mannen zijn er blijkbaar ook niet vies van om verplicht te worden tot seks met een andere man. “Ik krijg veel aanvragen van mannen om een scène te spelen waarin ze worden gedwongen om orale seks te geven aan een andere man, terwijl ik de baas ben en toekijk”, aldus Kitty Stryker. “Ik denk dat een deel van de erotiek zit in de verboden aard van deze fantasie.”
3. Rollenspellen
In navolging van de eerste twee fantasieën vertelt Cai dat veel mannen willen dat ze een autoritaire vrouw speelt die misbruikt maakt van haar machtspositie. “Het is een taboe. In het echt zouden zich nooit seksueel aangetrokken mogen voelen tot deze leidinggevende personen dus wordt het hun fantasie, want het is altijd het taboe dat het erotisch maakt.” Lerares, dokter of agente zijn enkele populaire opties.
4. Partner bekijken terwijl die seks heeft
Een andere populaire fantasie is toekijken terwijl hun partner van jetje geeft met een ander. Dat hoeft zelfs niet per se de eigen partner te zijn. Zo vertelt escort Hayley Jade dat veel klanten willen zien hoe zij seks heeft met een ander. “Ook al ben ik niet hun vriendin, toch vinden ze het vaak heel spannend om naar te kijken.”
5. Trio
Het welbekende triootje staat voor velen bovenaan de seksuele verlanglijst. Jade zegt dat ze vaak wordt gevraagd om een trio te hebben met een mannelijke klant en een andere vrouw. “Als ze zich aangetrokken voelen tot vrouwen is het vaak hoe meer hoe beter voor hen. Veel mannen doen niet eens mee. Ze vinden het vooral opwindend om te kijken hoe twee vrouwen seks hebben.”
Comment
-
Als ik het bericht op de andere recensiesite goed begrijp is Meesteres Skyler weer actief en wel in een nieuwe club op de Weimarstraat 106 (Club Zazu). Waar tot begin dit jaar Secret Minds zat. Ze werkte daar toen ook en ze heeft een tijdje in verschillende panden in de Geleenstraat en Hunsestraat gewerkt. Ik heb haar daar wel een paar keer gezien, maar nooit naar binnen geweest bij haar.
Iemand ervaring mee? Of meer informatie over de “nieuwe” club? Niet echt een gelukkige lokatie overigens, in een drukke woonstraat boven een Albert Heijn.
Comment
-
Kan er online helemaal niks van vinden over Club Zazu? Ik zie een Twitter account dat al sinds 2022 bestaat, maar is verder niks gepost. Er popt ook niks naar voren als ik Google op zoek naar Weimarstraat 106. Proberen ze het geheim te houden ofzo?
Comment
-
-
https://www.ad.nl/mezza/clair-50-hou...niet~aa4cdede/
PREMIUM© Studio SkiClair (50) houdt van bdsm en haar kinderen van 18 en 20 weten dat: ‘Ze veroordelen me niet’
BV DE LIEFDEDe man van Clair (50) heeft niets met bdsm, maar vindt het oké dat zij haar fetisj onderzoekt. ‘Ik heb me er lang voor geschaamd’, vertelt ze in Mezza-rubriek BV De Liefde.
‘Ik ken mijn man al vanaf mijn zeventiende. We hebben het altijd fijn gehad, maar op seksueel gebied miste ik iets. Ik raakte nooit écht opgewonden. Daarom kwam Bas op een dag thuis met een kamasoetra-platenboek. Op een van die afbeeldingen van standjes stond een vrouw die vastgebonden lag aan een bed. Daar voelde ik wél iets bij.
Toch duurde het nog een tijd voordat ik ontdekte dat bdsm me opwindt. Pas toen ik 37 was ging ik op internet op onderzoek uit. Ik kwam erachter dat niet alleen bondage me aantrok, maar dat ik ook iets voelde voor de hardere vormen van bdsm. Denk aan zweepslagen incasseren of opdrachten krijgen. Het was snel duidelijk dat Bas daarin niet mijn partner zou zijn; hij heeft er niets mee.
Hij vond het wel goed dat ik reageerde op een online-contactadvertentie. Dat deed ik, op de laatste dag van 2010. Sindsdien heb ik een ‘meester’. Ik zie hem zo’n twee keer per jaar. Dan huren we een ruimte voor een paar uur en bepaalt hij wat ik draag en wat we doen. De ene keer gebruiken we de strokenzweep, een andere keer tepelklemmen. Soms doen we een rollenspel, waarbij je kunt denken aan een hond die aan de voeten van zijn baasje ligt. En hij bepaalt of en hoe ik tot een hoogtepunt kom.
Ik ben dankbaar dat Bas me dit gunt. Ik heb me lang voor mijn gevoelens geschaamd, ik ging eronder gebukt. Waarom kon ik niet genieten van gewone seks? Het is een jarenlang gevecht geweest om mijn voorkeuren te accepteren. Ik heb er zelfs met mijn huisarts over gesproken. Die deed me inzien hoe bijzonder het is dat mijn man er oké mee is en adviseerde me om van mijn twee werelden één geheel te maken.
Maar met voorkeur voor bdsm is loop je niet te koop. Tegen mijn kinderen heb ik weleens losgelaten dat ik van kinky houd. Zij zijn heel open over seksualiteit. Toen mijn oudste dochter van tweeëntwintig aangaf dat ze dat ook wel interessant vindt, heb ik haar verwezen naar een site. De volgende dag vroeg ze: ‘Mam, heb jij een boek geschreven?’ Ze had een – anoniem – interview op die site gelezen, en daar herkende ze me in. Ik heb inderdaad met mijn meester een boek geschreven: 99 zweepslagen. Kort daarop heb ik het mijn kinderen van twintig en achttien verteld; ook zij veroordeelden me niet. Ik vond het een opluchting erover te kunnen vertellen. Details deel ik niet, maar in grote lijnen weten ze hoe mijn seksleven eruitziet.
Het liefst had ik binnen mijn huwelijk geëxperimenteerd, maar Bas houdt er nu eenmaal niet van. Het klinkt misschien gek, maar het feit dat we elkaar vrijheid geven, heeft onze relatie nog sterker gemaakt. Bas spreekt af en toe met iemand af en gaat weleens naar een parenclub. Dat vind ik prima. Zijn fantasie is niet mijn fantasie, en de mijne niet de zijne. Maar het is bevrijdend dat ze er beide mogen zijn.’
De namen van Clair en Bas zijn bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl
Comment
-
ik zie dat Mrs Lavina as maandag staat ingepland bij SM Studio Almere zie https://www.smstudio-almere.nl/agenda/ , zou ze nu niet afzeggen?
Comment
-
Originally posted by Pornoboy View PostGoedenavond mede-wandelaars,
weet iemand of er nog Aziatische meesteressen werkzaam zijn, of bekend zijn met de fenomenen.
Ik zie namelijk helemaal geen advertenties.
Bvb dank…
Comment
-
Originally posted by Pornoboy View PostGoedenavond mede-wandelaars,
weet iemand of er nog Aziatische meesteressen werkzaam zijn, of bekend zijn met de fenomenen.
Ik zie namelijk helemaal geen advertenties.
Bvb dank…
Comment
-
-
Kunnen jullie een meesteres aanraden die ervaren is met CBT?
Ik fantaseer er al een tijdje over en ik zou ermee willen experimenteren. Dingen die me obsederen zijn o.a. een ball crusher en met de zweep krijgen, terwijl je gewichten aan je ballen hebt.
Alvast bedankt!
Comment
Comment